Avery Zweckform – 75 lat marki

baner 75 lat
Już od 75 lat marka Avery Zweckform odnosi sukcesy w sektorze etykiet. Nasze produkty posiadają wiodącą pozycję na wielu rynkach światowych, a oprócz swojej podstawowej działalności w branży biurowej,  firma stopniowo poszerza ofertę o nowe rozwiązania. Avery Zweckform nieustannie wprowadza produkty dedykowane dla kolejnych branż oraz dociera do nowych grup docelowych, jak np. produkcja, logistyka, opieka zdrowotna, czy home office.

Elastyczne podejście oraz szybka reakcja to podstawa

Od wielu lat obserwujemy megatrendy i zachowania konsumentów i staramy się jak najlepiej reagować na zachodzące w gospodarce zmiany. Chcemy aby oferta produktowa Avery Zweckform w pełni pokrywała zapotrzebowanie naszych klientów. Dzięki współpracy z największymi światowymi i krajowymi dystrybutorami jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić sygnały płynące z rynku i dostosowywać asortyment do ich potrzeb.

Innowacje i wprowadzanie nowych rozwiązań

Wśród naszych nowości znajdują się m.in. folie samoprzylepne pokryte powierzchnią antydrobnoustrojową, które zapewniają ochronę w 99,9% przed wszelkimi drobnoustrojami: wirusami, bakteriami, grzybami i innymi zarazkami, a tym samym pomagają chronić siebie, pracowników i klientów przed zakażeniem np. koronawirusem. Folie zostały przetestowane przez niezależne instytuty i są zgodne z ISO 22196.

W związku z tym, że praca w trybie zdalnym stała się dla wielu z nas nową rzeczywistością, postanowiliśmy także wyjść naprzeciw osobom, dla których mieszkanie jest równocześnie biurem. W naszej ofercie można już znaleźć serię Office&Home zawierającą małe, 10-arkuszowe opakowania najpopularniejszych etykiet: uniwersalnych, adresowych i wysyłkowych oraz do organizacji.

Avery Zweckform to nie tylko etykiety, ale kompleksowe rozwiązania do oznaczania