Nowy asortyment
etykiet pcl3

Bild: Qualität macht den Unterschied

Poczuj różnicę w jakości

Wysokojakościowe etykiety do profesjonalnego druku cyfrowego – przetestowane na HP Indigo. Polecane przez producentów urządzeń wykorzystujących technologię suchego tonera, takich jak: HP, Xerox, Canon, Konica Minolta, Ricoh.

Bild: Beeindruckende Druckqualität

Imponująca jakość wydruku

Powłoka etykiet PCL3 opracowana została specjalnie pod potrzeby druku cyfrowego z imponującą jakością zadruku i doskonałą przyczepnością kolorów.

Bild: Sicheres Drucken

Bezpieczeństwo zadruku

Krawędź zabezpieczająca opracowana przez Avery Zweckform gwarantuje bezpieczeństwo maszyny doskonale zabezpieczając przed wyciekami kleju.

produkty

Avery Zweckform PCL3 - nowy asortyment etykiet:

Sprawdzona jakość dla profesjonalnego druku cyfrowego. Różnorodny asortyment etykiet pozwala na wybór etykiet z papieru lub folii, sztancowanych i podciętych.

Jeżeli potrzebujesz etykiety produktowe, na butelki, znaki samoprzylepne, do użytku zewnętrznego – zawsze znajdziesz odpowiednie i korzystne rozwiązanie!

INFORMACJE PRODUKTOWE
Bild: High Quality Papier Etiketten

High Quality Etykiety papierowe

Najwyższej jakości etykiety doskonale odwzorowujące kolory oraz gwarancja ich niezawodnego przylegania. Idealne do oklejania produktów wysokiej jakości, tworzenia etykiet na buletki, wysyłkowych oraz znamionowych.

Bild: X-treme Folien Etiketten

X-treme Etykiety foliowe

Niezwykle wytrzymałe etykiety foliowe z zaawansowanym technologicznie klejem, które zniosą najtrudniejsze warunki. Trwałe, odporne na rozdarcie, idealne do użytku zewnętrznego np. na nietypowych i zakrzywionych powierzchniach.

Bild: High Performance Folien Etiketten

High Performance Etykiety foliowe

Etykiety foliowe PET mają doskonałe właściwości drukarskie oraz parametry zadruku dzięki foliowemu podkładowi o wysokiej wydajności, który utrzymuje stabilność kształtu. Idealne do trwałego, długiego użycia np. na produktach, a także do tworzenia etykiet wysyłkowych, znamionowych, czy oznaczeń zewnętrznych.

KORZYŚCI

Zwiększ satysfakcję klientów

  • Najwyższa jakość wydruku
  • Materiały wysokiej jakości
  • Szybko dostępne

Zwiększenie
sprzedaży

  • Szersza oferta – nowe materiały i kształty etykiet
  • Darmowe materiały marketingowe dla pozyskania nowych klientów
  • Wzrost zysku poprzez sprzedaż produktów wysokomarżowych

Optymalizacja

  • Podwój wydajność wprowadzając PCL3 zamiast etykiet A4
  • Zaoszczędzisz nawet 50% kosztów wydruku z etykietami PCL3
  • Używając wstępnie wykrojonych etykiet oszczędzisz czas i pracę
  • Ekonomiczne opakowania pozwalają zaoszczędzić miejsce magazynowe

Dane techniczne

Karty produktowe

Poniżej do pobrania karty produktowe, zawierające szczegółowe dane techniczne dotyczące poszczególnych grup produktowych etykiet z kategorii PCL3.

APCL3_AWL_PL.pdf
PCL3_MC_PL.pdf
PCL3_MCG_PL.pdf
PCL3_MCGREM_PL.pdf
APCL3_SPET_PL.pdf
PCL3_TE_PL.pdf
PCL3-GCCPET_PL.pdf
PCL3-GCPET_PL.pdf
PCL3-GWCPET_PL.pdf
PCL3-GWPET_PL.pdf
PCL3-MWPET_PL.pdf

 

 

Informacje ogólne

Wskazówki dotyczące przechowywania etykiet

Przechowywać w zamkniętych kartonach w temperaturze pokojowej (18 – 23 °C) w oryginalnych pudełkach. Unikać ekstremalnych temperatur i wysokiej wilgotności (idealna wilgotność 50-55 %).

Wskazówki dotyczące druku

Dobrze jest rozłożyć arkusze przed drukiem aby sprawdzić czy któreś z nich nie skleiły się ze sobą. Należy uważać aby nie zginać arkuszy, gdyż może to grozić odklejeniem się etykiet.

Etykiety poliestrowe na arkuszu wymagają powietrza między arkuszami aby nie było przyciągania elektrostatycznego. Może zajść potrzeba podawania do druku pojedynczych arkuszy.

Każdy arkusz można tylko raz przepuścić przez maszynę drukującą!

Wybierz właściwy rodzaj grubości arkusza w ustawieniach.  W większości przypadków wybierz "Ciężki/gruby materiał" lub "Bardzo ciężki/gruby materiał" bądź "Etykiety" w opcjach druku maszyny drukującej. Należy wybrać odpowiedni podajnik do papieru, w ktorym arkusz przejdzie możliwie najprostszą drogą przez urządzenie drukujące. Dla pewności zajrzyj do Instrukcji obsługi Twojego urządzenia.

Produkty z nowej serii PCL3 nadają się do użycia we wszystkich popularnych drukarkach z użyciem suchego tonera lub z technologią  HP Indigo. Uzyskane certyfikaty i dodatkowe zalecenia dotyczące obsługi znajdują się na opakowaniu zbiorczym arkuszy etykiet.

Inne wytyczne

Nie przecinać więcej niż 100 arkuszy za jednym razem w gilotynie. Sprawdzić, czy ostrze gilotyny jest suche i ostre, a na chwycie nie ma pozostałości kleju.

sprzedaż

Asortyment etykiet PCL3 dostępny jest w Polskim przedstawicielstwie:

 

Europapier