Druk cyfrowy PCL3

Sprawdzona jakość Avery Zweckform, teraz również dla profesjonalnego druku cyfrowego.

Różnorodny asortyment etykiet w formacie SRA3 pozwala na wybór etykiet papierowych wysokiej jakości lub etykiet foliowych: X-treme oraz High Performance.  W ofercie również etykiety już wysztancowane.

Jeżeli potrzebujesz etykiety produktowe, na butelki, znaki samoprzylepne, lub do użytku zewnętrznego – w ofercie PCL3 zawsze znajdziesz odpowiednie i korzystne rozwiązanie!

baner PCL3

Avery Zweckform wychodzi naprzeciw potrzebom rynku wprowadzając do oferty szeroki asortyment etykiet fabrycznie wykrojonych na arkuszach w formacie SRA3, idealnych dla profesjonalnego druku cyfrowego – przetestowane i certyfikowane przez HP Indigo (technologia tuszu ciekłego). Etykiety są polecane także przez producentów urządzeń wykorzystujących technologię suchego tonera, takich jak Xerox, Canon, Konica Minolta, Ricoh.

Spośród bogatego asortymentu materiałów i wykrojów można wybrać etykiety z papieru lub folii, dostępne są także arkusze posztancowane wg popularnych rozmiarów i kształtów. W zależności od potrzeb  znajdziesz dla siebie odpowiednie i korzystne rozwiązanie: etykiety produktowe, na butelki, do użytku zewnętrznego, a także znaki samoprzylegające.

Poczuj różnicę w jakości!

  • Wiele gotowych posztancowanych wykrojów w różnych rozmiarach i kształtach: okrągłe, kwadratowe i prostokątne, dla oszczędności czasu i pracy
  • Powłoka etykiet PCL3, która została opracowana specjalnie pod potrzeby druku cyfrowego, zapewnia imponującą jakość wydruku z doskonałą przyczepnością kolorów
  • Krawędź zabezpieczająca opracowana przez Avery Zweckform gwarantuje bezpieczeństwo maszyny doskonale zabezpieczając przed wyciekami kleju
  • Dzięki ekonomicznym 100-arkuszowym opakowaniom wykorzystasz mniej miejsca w magazynie

W ofercie Avery Zweckform można znaleźć następujące produkty, których wysoka jakość oraz gwarancja doskonałego wydruku z pewnością zwiększą satysfakcję klientów:

High Quality Etykiety papierowe – sztancowane etykiety idealnie nadają się do oklejania produktów oraz do tworzenia etykiet na butelki, wysyłkowych i znamionowych. Do wyboru: etykiety papierowe, białe - trwałe i usuwalne, błyszczące i matowe, a także teksturowane, kremowe etykiety prążkowane.

X-treme Etykiety foliowe – niezwykle wytrzymałe i wodoodporne, z zaawansowanym technologicznie klejem. Etykiety sztancowane idealne do tworzenia oznaczeń zewnętrznych np. na nietypowych i zakrzywionych powierzchniach. Do wyboru: trwałe etykiety polietylenowe białe, matowe oraz etykiety srebrne poliestrowe, matowe.

High Performance Etykiety foliowe PET - mają doskonałe parametry drukarskie dzięki foliowemu podkładowi o wysokiej wydajności, który zwiąksza sztywność arkusza, co gwarantuje płynne przechodzenie przez prasę. Idealne do trwałego, długiego użycia np. na produktach, czy oznaczeń zewnętrznych. Do wyboru: etykiety poliestrowe białe matowe i przezroczyste oraz przezroczyste błyszczące, trwałe oraz somoprzylegające.

Korzystanie z PCL3 zamiast z etykiet A4 daje gwarancję optymalizacji wydatków oraz podwojenia wydajności. Z nowymi produktami SRA3 od Avery Zweckform można zaoszczędzić nawet 50% kosztów wydruku a używanie wstępnie wykrojonych etykiet zajmuje mniej czasu oraz pracy. Oszczędzaj zasoby – drukuj na etykietach sztancowanych!

Dodatkowe informacje, materiały, dane techniczne, szablony posztancowanych etykiet dostępne tutaj.