Oznaczanie cen

Wszechstronne rozwiązania do łatwego i szybkiego oznaczania cen na produktach.

Etykiety gwarantują bardzo łatwe i szybkie oznaczanie towarów cenami. Dostępne są również etykiety usuwalne, których stosowanie jest doskonałym rozwiązaniem, gdy trzeba oznaczyć produkty wyłącznie na określony czas - idealnie nadają się zatem do informowania o promocjach. Dodatkową ich zaletą jest fakt, że po zakupie produktu klient może łatwo odkleić z niego cenę.

etykiety cenowe
Oznaczanie cen

Prowadzisz sklep lub firmę i chcesz oznaczyć swoje produkty cenami? Skorzystaj zatem z profesjonalnych rozwiązań najwyższej jakości oferowanych przez Avery Zweckform.

Sprawdź na przykład łatwe w obsłudze metkownice o mocnej, a zarazem lekkiej i uniwersalnej konstrukcji dostępne w dwóch wersjach. Metkownica jednowierszowa, która nadrukowuje do 8 znaków (alfanumeryczne)  oraz metkownica dwuwierszowa, która nadrukowuje do 10 znaków w górnym wersie i do 8 znaków w dolnym wersie (alfanumeryczne). Metkownice doskonale sprawdzą się, jeżeli chcesz szybko i sprawnie etykietować różnego rodzaju produkty indywidualnym nadrukiem (cena, kod lub data).

Warto pamiętać, że dostępne są również etykiety centowe na rolce, które można znaleźć w wersji trwałej lub usuwalnej. Są one dostosowane odpowiednio do metkownic jedno-, lub dwuwierszowych. Ich ogromną zaletą jest fakt, iż posiadają specjalne nacięcia bezpieczeństwa, które zapobiegają przeklejaniu cen. Ponadto, po naklejeniu etykieta pewnie przylega na całej powierzchni, a nadruk nie rozmazuje się, jest wyraźny i czytelny.

Polecamy również inne rozwiązania do oznaczania produktów z oferty Avery Zweckform, takie jak: eleganckie etykiety produktowe w wielu kształtach i fakturach, neonowe oznaczenia do komunikowania promocji, czy etykiety do komunikacji marketingowej, np. kodów QR.

Czytelnie oznaczone produkty z pewnością usprawnią i polepszą komunikację z klientem. Warto więc zadbać o dobry przekaz i w profesjonalny oraz schludny sposób opisać oferowane przez siebie towary.