Tabliczki inspekcyjne

Plakietki w szerokiej ofercie materiałowej do oznaczeń przeglądów serwisowych.

Tabliczki inspekcyjne idealnie nadają się do tworzenia trwałych oznaczeń podczas przeprowadzania przeglądów serwisowych. Umożliwiają szybkie, łatwe i ręczne opisywanie dat bezpośrednio na miejsu. 

tabliczki inspekcyjne do opisu ręcznego
Tabliczki inspekcyjne
 

Idealne do zabezpieczania i oznaczania mienia. Doskonale sprawdzają się przy znakowaniu własności, np. drukarek, ekspresów do kawy, mebli i innych sprzętów biurowych, są także odpowiednie do użytku zewnętrznego.

Wprowadzenie, a tym bardziej utrzymanie porządku wśród różnego rodzaju urządzeń i sprzętów nie jest łatwym zadaniem. Jednak, zachowanie ładu posiada bardzo wiele zalet, przede wszystkim pomaga zaoszczędzić mnóstwo czasu. Na szczęście, Avery Zweckform ma skuteczne sposoby na to, by wprowadzenie porządku było łatwiejsze do wykonania.

Warto na przykład skorzystać z tabliczek inspekcyjnych, które idealnie nadają się do zabezpieczania oraz oznaczania inwentaryzowanego mienia. Produkty z tej serii doskonale sprawdzają się przy oznaczaniu inwentarza i własności, np. drukarek, ekspresów do kawy, mebli, czy też innych sprzętów biurowych. Tabliczki inspekcyjne bardzo dobrze przylegają do wielu typów powierzchni, są bardzo odporne, a także wytrzymałe na różne, szkodliwe czynniki atmosferyczne. Wśród tabliczek inspekcyjnych znajdują się np.: tabliczki inspekcyjne NoPeel, usuwalne tabliczki inspekcyjne, tabliczki inspekcyjne-plomby. Wybrane modele tabliczek są przeznaczone do zadruku lub do opisu ręcznego. Szczegółowe opisy oraz możliwości zastosowania poszczególnych tabliczek inspekcyjnych znajdują się przy konkretnych produktach.