Jak sprawnie stworzyć korespondencję seryjną?

Masz do nadania większą ilość listów do klientów i zastanawiasz się jak szybko stworzyć profesjonalną wysyłkę seryjną? U nas znajdziesz proste i darmowe rozwiązanie! Skorzystaj z programu Design&Print i przekonaj się jak łatwo można przygotować profesjonalną korespondencję seryjną.

korespondencja seryjna ADPO
Importuj dane design&print online

Importuj dane do korespondencji seryjnej.

Najpierw wejdź do programu Design&Print a następnie wybierz produkt, który chcesz zadrukować wpisując odpowiedni kod, lub wybierając etykietę z listy. Następnie wybierz funkcję 'Import danych' z Menu po prawej stronie programu.

plik do importu danych

Pobierz dane z pliku z listą adresatów.

Po kliknięciu polecenia 'Importuj dane' wyszukaj plik stworzony w formie arkusza kalkulacyjnego np. Microsoft Excel. Postępuj zgodnie z instrukcją i zaciągnij dane z pliku do programu Design&Print.

zaimportowana lista danych design&print online

Dostosuj zaciągnięte dane do swoich potrzeb.

Po zaciągnięciu do programu Design&Print, dane zostaną wyświetlone w postaci tabeli z listą adresatów, którą możesz dalej dostosować do swoich potrzeb. Zaznacz odpowiednie kolumny oraz wierszem które mają zostać użyte do stworzenia korespondencji seryjnej.

dostosuj pola importu design&print online

Ustaw kolejność wyświetlania danych adresatów.

Postępując zgodnie z instrukcjami kreatora w następnym oknie ustaw kolejność, w jakiej chcesz aby Twoje dane zostały wyświetlone. Przeciągając konkretne pola na arkusz tworzonej etykiety ustaw po kolei: tytuł adresata lub zwrot grzecznościowy; imię oraz nazwisko; nazwę ulicy z numerem; kod pocztowy oraz nazwę miejscowości.

dostosuj zaimportowane dane design&print online

Zakończ kreator korespondencji seryjnej.

W ostatnim kroku kreatora zatwierdzasz proces korespondencji seryjnej. W oknie kreatora wyświetlone zostaną informację o następnych krokach jakie możesz podjąć aby jeszcze lepiej dostosować stworzone etykiety adresowe. Po kliknięciu przycisku 'Zakończ' wszystkie etykiety adresowe zostaną stworzone. Teraz możesz już zakończyć pracę i wydrukować gotową listę etykiet do korespondencji seryjnej lub przejść do dalszej edycji.

technologia QuickPeel

Do tworzenia korespondencji seryjnej użyj etykiet z funkcją QuickPEEL.

Aby przyspieszyć pracę i sprawnie nakleić większą ilość etykiet na koperty, wybierz produkty z funkcją QuickPEEL. Technologia ta sprawią, że odklejanie etykiet od podkładu jest znacznie łatwiejsze i szybsze, dzięki czemu znacznie skraca się czas pracy przy wysyłkach seryjnych.