Najlepsze jesienne zapachy dla twoich świec

Jesień, to czas wzmożonej pracy dla dużej grupy rękodzielników, w tym oczywiście również dla osób, które zajmują się produkcją świec sojowych.

Zapraszamy zatem na nasz krótki przegląd najlepszych jesiennych zapachów. Rzecz jasna, nie zabraknie także wskazówek, które etykiety samoprzylepne idealnie nadadzą się do opisania Waszych słoików ze świeczkami.

Jesienne zapachy grafika 1

Spadające liście

Do projektu ze zdjęcia została użyta kwadratowa etykieta Avery Zweckform z białego, matowego papieru.

Absolutny klasyk, jeśli chodzi o jesień! Nazwa zapachu niezaprzeczalnie kojarzy się z tą porą roku. Co kryje się pod podaną nazwą?

Zapach jest nasycony takimi naturalnymi olejkami eterycznymi, jak: liść cynamonu, kora cynamonu, paczula, drzewo cedrowe, wetiwer i drzewo sandałowe.

Jesienne zapachy grafika 2

Kasztan waniliowy

Do projektu ze zdjęcia została użyta owalna etykieta Avery Zweckform z białego, matowego papieru.

Nie da się wejść w sezon jesienny bez pomyślenia o kasztanach, które dojrzewają właśnie we wrześniu i w październiku. Jest to zatem idealna pora roku na wypełnienie domu zapachem kasztanów, które połączone z wanilią tworzą duet idealny!

Ten olejek zapachowy jest dodatkowo nasycony naturalnymi olejkami eterycznymi, w tym: cedrem, igłą jodły, paczulą, cytryną, geranium i nasionami kolendry.

Jesienne zapachy grafika 3

Jabłka, Klon & Bourbon

Do projektu ze zdjęcia została użyta kwadratowa etykieta Avery Zweckform z białego, matowego papieru.

Jabłka, klon i bourbon? Nie tylko brzmi idealnie, bo zapach rzeczywiście jest zniewalający! Oczyma wyobraźni od razu przenosimy się do sadu i wędrujemy wśród drzew z kieliszkiem bourbona w ręku.

Ten olejek zapachowy jest dodatkowo nasycony naturalnymi olejkami eterycznymi, takimi jak: liść cynamonu, mandarynka, pomarańcza.

Jesienne zapachy grafika 4

Cynamon & Wanilia

Do projektu ze zdjęcia została użyta okrągła etykieta Avery Zweckform z białego, matowego papieru.

Słodki, intensywny i otulający zapach idealny nie tylko na jesień, ale również na zbliżającą się zimię oraz cały okres bożonarodzeniowy. To kolejny klasyk, którego po prostu nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu.

Ten olejek zapachowy jest dodatkowo nasycony naturalnymi olejkami eterycznymi, w tym balsamem gurjun.

Jesienne zapachy grafika 5

Marmolada żurawinowo - jabłkowa

Do projektu ze zdjęcia została użyta kwadratowa etykieta Avery Zweckform z białego, matowego papieru.

To jeden z tych zapachów, który sprawia, że wręcz ma się ochotę zjeść sam wosk J Świeczki o takim aromacie są idealne do zapalenia w kuchni. Będą miłym towarzystwem w czasie przygotowywania domowych przetworów.

Ten olejek zapachowy jest dodatkowo nasycony naturalnymi olejkami eterycznymi, takimi jak: pomarańcza, liść cynamonu i kora cynamonu.

Jesienne zapachy grafika 6

Karmel dyniowy

Do projektu ze zdjęcia została użyta etykieta Avery Zweckform w kształcie kwiatu, z białego, matowego papieru.

Ostatni zapach w naszym zestawieniu, który mógłby wręcz być synonimem dla słowa „jesień”. Dynia + karmel, to kolejny duet idealny, który doskonale sprawdza się przy produkowaniu świec sojowych.

Ten olejek zapachowy jest dodatkowo nasycony naturalnymi olejkami eterycznymi, w tym olejkiem pomarańczowym i cytrynowym.

Czy czujecie już gotowość do rozpoczęcia produkcji jesiennych świec?

Przypominamy, że podobne projekty etykiet na świeczki, jak te przedstawione w powyższym zestawieniu, bardzo łatwo i szybko wykonacie w naszym bezpłatnym oprogramowaniu Design&Print online. Następnie wystarczy je wydrukować na zwykłej domowej drukarce – i gotowe!

Oprogramowanie jest dostępne tutaj: https://www.avery-zweckform.pl/oprogramowanie