Personalizowane prezenty dla nauczyciela

Stwórz idealny upominek na Dzień Edukacji Narodowej

14 października jest Dzień Edukacji Narodowej zwany inaczej Dniem Nauczyciela. Warto zatem pomyśleć, co dzieci mogą wręczyć swoim nauczycielom w podziękowaniu za pracę, którą wkładają w przekazywanie swojej wiedzy kolejnym pokoleniom.

W dzisiejszym wpisie znajdziesz kilka pomysłów na to, jak wykorzystać etykiety samoprzylepne Avery Zweckform do opisania, oznaczenia lub ozdobienia przedmiotów idealnie nadających się na prezent dla nauczyciela.

Słoiki z popcornem

Smaczna przekąska na filmowy wieczór

Po męczącym dniu w pracy chyba każdy ma ochotę na odrobinę relaksu i odpoczynku. Mała przekąska w postaci niewielkiej porcji popcornu może być miłym uzupełnieniem prezentu w postaci biletu do kina. Każdy nauczyciel na pewno doceni taki upominek jeszcze bardziej, gdy słoiczek z popcornem zostanie oznaczony personalizowanymi etykietami z zabawnym tekstem oraz grafiką. Pamiętaj, że naklejki na słoiki bardzo łatwo i szybko wykonasz w bezpłatnym oprogramowaniu Design&Print online dostępnym na naszej stronie.

Do ich wykonania wypróbuj na przykład etykiety kwadratowe Avery Zweckform, które znajdziesz TUTAJ.

Personalizowany planer

Personalizowany planer

Pomysł na efektowny prezent dla nauczyciela, który jest naprawdę banalnie prosty do wykonania. Wystarczy kupić prosty notatnik w sztywnej, jednobarwnej oprawie, a następnie nakleić na niego samodzielnie zaprojektowaną i wydrukowaną etykietę samoprzylepną w większym rozmiarze. Na etykiecie można zamieścić śmieszne hasło, motywujący tekst, zdjęcie, grafikę lub imię nauczyciela. Pomysłów na ozdobną naklejkę jest naprawdę wiele i zapewne Twoje dziecko chętnie pomoże w jej projektowaniu.

Do wykonania takiej okładki polecamy w szczególności etykiety w rozmiarze A4 lub A5 – w zależności od wielkości notatnika. Etykiet szukaj TUTAJ.

Aromatyczna świeca sojowa

Aromatyczna świeca sojowa

Kolejna propozycja na upominek, który spodoba się zarówno nauczycielce, jak i nauczycielowi. Nawet jeśli nie jesteś rękodzielnikiem i nie zajmujesz się domową produkcją świec sojowych, to nie stanowi to żadnego problemu! Kup w sklepie świeczkę w szkle i pamiętaj, że najlepiej aby była ona w jednobarwnym naczyniu. Następnie zaprojektuj w Design&Print online personalizowaną naklejkę w imieniu swojego dziecka, wydrukuj na zwykłej, domowej drukarce, naklej na świeczkę i – gotowe! To bardzo łatwy i szybki sposób na wykonanie miłego upominku, który będzie doskonałym dodatkiem do tradycyjnych kwiatków.

Do wykonania etykiet na świeczki polecamy etykiety przezroczyste Crystal Clear Avery Zweckform, które znajdziesz TUTAJ.

Przybory dla nauczyciela

Praktycznie i kolorowo

To chyba oczywiste, że każdy nauczyciel musi posiadać porządny zapas przyborów do pisania. Jak wiadomo, kolorowych długopisów i pisaków w nauczycielskim piórniku nigdy za wiele. Na poniższym zdjęciu znajdziesz kolejny, banalnie prosty, a przy tym praktyczny pomysł na prezent dla nauczyciela. Kup zestaw pisaków, cienkopisów, ołówków lub innych przyborów i naklej na opakowanie ładną, samodzielnie zaprojektowaną naklejkę z miłym tekstem, bądź podziękowaniami za trud, jaki nauczyciel wkłada w wykonywanie swoich obowiązków. Gwarantujemy, że nawet najmniejszy upominek ozdobiony taką optymistyczną etykietą z ciepłym przesłaniem wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego!

Do wykonania tego typu naklejki polecamy na przykład etykiety prostokątne Avery Zweckform. Szukaj ich TUTAJ.

Zaprojektuj swoją etykietę!

Projektując etykiety Avery Zweckform pamiętaj, że możesz skorzystać z naszych bezpłatnym szablonów i grafik dostępnych w oprogramowaniu Design&Print online. Możesz także wgrać własne zdjęcia lub obrazki i sprawić, że prezent dla nauczyciela będzie mieć jeszcze bardziej wyjątkowy, niepowtarzalny oraz personalizowany charakter! 

Przejdź do oprogramowania

Rekomendacje produktowe:

105 x 48 mm
12 Labels per sheet
70 x 36 mm
24 Labels per sheet
63,5 x 42,3 mm
16 Labels per sheet
Ø 30 mm
48 Labels per sheet