Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform na mrożonki

Specjalistyczne etykiety przeznaczone do głębokiego mrożenia

Białe etykiety papierowe o niezawodnej przyczepności – idealne do zadań specjalnych! Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform do oznaczania produktów, które muszą być przechowywane w temperaturach poniżej zera. Naklejki te są zatem odpowiednie do oznaczania opakowań produktów przechowywanych w chłodniach i zamrażarkach.

Gdzie i kiedy można użyć etykiet na mrożonki?

Import i dystrybucja

Import i dystrybucja

Etykiety na mrożonki znajdują zastosowanie w różnych sektorach oraz branżach. Z powodzeniem mogą być używane np. w imporcie, dystrybucji, a także w logistyce do opisywania kontenerów, którymi wysyłane są towary mające przed sobą daleki transport. W tym przypadku istotną rolę odgrywa fakt, iż etykiety na mrożonki niezawodnie przylegają do różnych materiałów opakowań, także do lekko zakrzywionych, nieregularnych oraz delikatnie oszronionych powierzchni.

Aby uniknąć pomyłek w trakcie załadunków oraz rozładunków warto już wcześniej zadbać o prawidłowe oznaczenie wszystkich przesyłanych towarów. Zdecydowanie pomogą w tym odporne na zimno oraz niezawodnie przylegające etykiety samoprzylepne do samodzielnego opisania - dokładnie takimi treściami, jakie są wymagane.

białe etykiety papierowe białe odporne na zamrażanie

Zastosowanie w branży hotelarskiej i gastronomicznej

Etykiety na mrożonki zostały opracowane specjalnie z myślą o wszystkich zastosowaniach związanych z procesami głębokiego mrożenia. Są zatem idealne np. do zamieszczania informacji o zawartości opakowań oraz o zasadach przechowywania. Na etykietach samoprzylepnych można łatwo oraz bardzo czytelnie zamieścić najważniejsze wiadomości dotyczące zamrażanych oraz chłodzonych produktów żywnościowych, jak: data produkcji, data ważności, nazwa, skład, zasady przechowywania i inne. Specjalistyczny klej zastosowany w etykietach na mrożonki od Avery Zweckform jest odpowiedni do kontaktu z niektórymi artykułami spożywczymi, co daje gwarancję bezpieczeństwa oznaczanych produktów.

Etykiety na pewno pomogą uporządkować i identyfikować zawartość pojemników w lodówce oraz zamrażarce – bez konieczności zaglądania do wszystkich chłodzonych opakowań, ani tym bardziej zgadywania, jaka jest ich zawartość.

Etykiety na mrożonki 2

Używanie etykiet na mrożonki w domu

Etykiety na mrożonki są idealne również do użytku prywatnego. To doskonałe rozwiązanie, gdy trzeba wyraźne opisać resztki po obiedzie lub gotowe posiłki do zamrożenia i późniejszego odgrzania. Na etykiecie samoprzylepnej wystarczy zamieść datę oraz nazwę lub opis zawartości opakowania, które chcemy włożyć do lodówki lub zamrażarki. Tak czytelne i schludne rozwiązanie pozwoli uniknąć pomyłek i błędów podczas szukania i wyciągania pudełek oraz opakowań z poszczególnymi daniami. Nie będzie też wątpliwości od jak dawna przechowujemy swoją żywność.

SMA przewodnik

Kup bezpośrednio u producenta:

Przypominamy, że puste etykiety do samodzielnego zadruku możesz kupić bezpośrednio na naszej stronie: w dowolnej ilości, różnych rozmiarach oraz kształtach!

Kup teraz!

Avery Design&Print

Bezpłatny program do projektowania etykiet:

Zaprojektuj i wydrukuj swoje etykiety w szybki i łatwy sposób! Aby uzyskać dostęp do bezpłatnych szablonów oraz oprogramowania do projektowania naklejek od Avery Zweckform.

Przejdź do oprogramowania

Przykładowe projekty etykiet na mrożonki dostępne w naszym kreatorze, dostosuj je do swoich potrzeb:

szablon 1
szablon 2
szablon 3
szablon 4
szablon 5
szablon 6