Etykiety do reklamowania Twoich produktów

Porady dla małych przedsiębiorców

etykiety do reklamowania Twoich produktów - baner

Jesteś właścicielem małej firmy i aż kipisz pomysłami? 

Chętnie wesprzemy Cię Twoją kreatywność

W Avery Zweckform oferujemy wszystko, czego potrzebujesz aby odpowiednio wyróżnić się na tle konkurencji. Wybierz odpowiedni produkt z szerokiej gamy oznaczeń i zaprojektuj jego wygląd w naszym darmowym oprogramowaniu Design and Print. Pomagamy przy znalezieniu odpowiednich rozwiązań dla różnych metod promocji sprzedaży: Podczas Bożego Narodzenia, w Wielkanoc, Walentynki, inne okresy wzmożonej sprzedaży czy w trakcie specjalnych akcji rabatowych.

Sprawdź naszą ofertę etykiet produktowych!

etykiety do reklamowania twoich produktów - etykiety kraft

Brązowe, recyklingowane etykiety z papieru kraft

Dla naturalnego wyglądu opakowania

Sprzedajesz produkty ekologiczne i chcesz dostosować opakowanie do zawartości? Wykonane w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu, etykiety nadadzą Twoim produktom ekologiczny i naturalny wygląd, który szczególnie przemawia do klientów dbających o środowisko lub o swoje zdrowie. Idealny do opakowań zawierających żywność ekologiczną lub naturalne kosmetyki.

etykiety do reklamowania twoich produktów - etykiety błyszczące

Etykiety o wysokim połysku

Materiał, zapewniający intensywne kolory i ostrą jakość zdjęć

Etykiety o wysokim połysku spowodują, że Twoje produkty staną się jeszcze bardziej widoczne! Dzięki nim możesz okleić swój produkt szczególnie intensywnymi kolorami nadając tym samym promienny wygląd. W ten sposób jesteś w stanie naprawdę wyróżnić swój asortyment zarówno na półkach, jak w sklepach internetowych. 

etykiety do reklamowania twoich produktów - etykiety QR

Etykiety z kodami kreskowymi lub QR

Ułatw drogę swoim klientom

Możesz użyć etykiet z kodami QR aby ułatwić dotarcie do wielu treści, które klienci powinni. Zakoduj informacje o specjalnych ofertach lub konkursach dla osób, które już nabyły Twój produkt i umieść kod aby połączyć odpowiednie treści online, Oprócz takich akcji, możesz zawrzeć też takie informacje, jak np. wskazówki dotyczące zastosowania danego produktu.

  • Możesz indywidualnego zaprojektować swój kod z logo, kodem EAN itp.
  • Etykiety idealnie kryjące ciemne i wzorzyste powierzchnie
  • Łatwe drukowanie dzięki naszemu bezpłatnemu oprogramowaniu Avery Design & Print