Jak samodzielnie zrobić profesjonalne oznaczenia na miody?

Te wskazówki pomogą Tobie w łatwym i szybkim wykonaniu oryginalnych etykiet

Zrobienie dokładnych i spójnych oznaczeń na słoiki z własnoręcznie wyprodukowanymi miodami będzie dla Twoich klientów zapewnieniem, że produkty są oryginalne i unikatowe, a zatem również warte zakupu.

Na samym początku należy więc zastanowić się, jak stworzyć jasny i czytelny przekaz, który będzie stanowić rzetelne źródło informacji o produkcie oraz jednocześnie zachętę do jego kupna.

Nasze naklejki na produkty rękodzielnicze, na których można zamieścić wszystkie niezbędne dane,  są dostępne w wielu różnych kształtach, rozmiarach i materiałach. Co ważne, zaprojektujesz je SAMODZIELNIE w bezpłatnym programie Design&Print online dostępnym w zakładce oprogramowanie.

W szerokiej ofercie etykiet samoprzylepnych odpowiednich do oznaczania słoików z miodami znajdują się m.in. naklejki okrągłe, przezroczyste, ekologiczne, kwadratowe, błyszczące i wiele innych.

etykiety na słoiki i szkło

Informacje, które warto zamieścić na głównej, frontowej etykiecie na miód:

1.Nazwa zwyczajowa – czyli w tym przypadku „MIÓD” – informacja niezbędna, by klient nie miał wątpliwości, jaki produkt właśnie ogląda

2.Twoja nazwa i/lub logo – dla zbudowania identyfikacji i rozpoznawalności swojej marki

3.Waga netto – informacja, która nie zajmuje dużo miejsca, a często odgrywa jedną z kluczowych ról w czasie podejmowania decyzji o zakupie

 

Dodatkowe informacje, które warto zawrzeć na etykiecie tylnej lub na spodzie słoika z produktem:

1.Skład

2.Informacje o wartościach odżywczych

3.Data ważności

4.Kraj pochodzenia

5.Adres i dane kontaktowe producenta

etykiety na słoiki

Jak samodzielnie zrobić etykiety na miód?

Po ustaleniu wszystkich informacji, które mają znaleźć się na oznaczeniach, można przejść do wykonania naklejek. Pomoże w tym szeroki wybór etykiet samoprzylepnych Avery Zweckform oraz bezpłatne oprogramowanie do projektowania, które znajduje się na naszej stronie.

Etykiety łatwo i szybko zaprojektujesz ONLINE, korzystając z bogatej bazy bezpłatnych i wstępnie zapełnionych szablonów, które można personalizować i uzupełniać według własnych preferencji. W oprogramowaniu znajdują się również puste szablony idealne dla osób chcących zaprojektować swoją etykietę od podstaw – z własnymi grafikami oraz tekstami.

Gdy projekt jest gotowy, to wystarczy go wydrukować na arkuszach etykiet Avery Zweckform w zwykłej, domowej drukarce. Przy zakupie etykiet należy zwrócić uwagę, czy wybrane arkusze są przeznaczone do zadruku w drukarkach laserowych, atramentowych, czy do jednych i drugich.

Etykiety papierowe na słoiki, w różnych kształtach:

Ø 60 mm
12 Labels per sheet
Ø 69 mm
8 Etykiet na arkusz
60 x 60 mm
12 Etykiet na arkusz
40 x 100 mm
10 Labels per sheet
przewodnik po etykietach do oznaczania - DPO

Program do tworzenia etykiet Design & Print Online - darmowy kreator i edytor naklejek!

Twórz własne, profesjonalne etykiety i naklejki w kilka minut!


• Łatwe, intuicyjne narzędzie online, bez pobierania
• Projektuj etykiety samodzielnie gdziekolwiek jesteś
• Darmowe szablony, projekty i inspiracje w zasięgu ręki
• Zapisuj projekty na koncie, aby zawsze mieć do nich łatwy dostęp

Projektowanie i drukowanie etykiet samoprzylepnych jest bardzo proste.

SPRAWDŹ!