Etykiety Okrągłe

Skompletuj Mix Arkuszy

Ø 200 mm
1 Etykieta na arkusz
Ø 180 mm
1 Etykieta na arkusz
Ø 150 mm
1 Etykieta na arkusz
Ø 120 mm
2 Etykiet na arkusz
Ø 100 mm
3 Etykiet na arkusz
Ø 80 mm
6 Etykiet na arkusz
Ø 75 mm
6 Etykiet na arkusz
Ø 69 mm
8 Etykiet na arkusz

Etykiety okrągłe

etykiety okrągłe

Etykiety w okrągłym kształcie dobrze prezentują się na wielu różnych powierzchniach oraz bardziej przyciągają wzrok, niż klasyczne formaty etykiet. Okrągłe etykiety samoprzylepne są idealnie do oznaczania np.:

  • słoików z przetworami, opakowań kosmetyków, świec,
  • pudełek oraz toreb prezentowych.

Etykiety są dostępne w kilku kolorach, np.: białe, neonowe, ekologiczne brązowe, transparentne - dzięki czemu można nimi oklejać różne materiały i powierzchnie.

Do czego stosować okrągłe oznaczenia?

etykiety na słoiki

Białe, okrągłe etykiety

Siła tkwi w prostocie! Okrągłe, uniwersalne etykiety papierowe mogą mieć naprawdę wszechstronne zastosowania. Są idealne zarówno do oznaczania opakowań kartonowych, jak i do butelek oraz słoików z dżemami i innymi przetworami. W naszej ofercie znajdziesz białe, okrągłe etykiety trwałe lub z łatwousuwalnym klejem, w różnych średnicach do wyboru. Etykiety papierowe nie są odpowiednie do stosowania na zewnątrz i nie powinny być naklejane na powierzchnie narażone na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, wody, ani innych płynów.

etykiety okrągłe ekologiczne

Brązowy papier kraft

Chcesz, żeby Twoje produkty wyglądały naturalnie? Ekologia oraz dbanie o środowisko są dla Ciebie ważne? Idealnym rozwiązaniem będzie korzystanie z brązowych etykiet papierowych typu kraft, które są dostępne w kilku kształtach do wyboru: okrągłym, owalnym i kwadratowym. Matowe naklejki można zadrukować na całej powierzchni, a ich ekologiczny materiał nada Twoim produktom niepowtarzalny charakter!

etykiety okrągłe neonowe

Naklejki neonowe

Okrągłe, neonowe naklejki  w kolorze czerwonym lub żółtym idealnie nadają się do oznaczania promocji oraz innych ważnych informacji na produktach, materiałach reklamowych, dokumentach i folderach. Sprawdź, jak pewnie przylegają do wielu powierzchni! Kolorowe etykiety papierowe są dostępne również w wersji prostokątnej. 

Etykiety foliowe okrągłe

Przezroczyste etykiety foliowe

Wysokiej jakości przezroczyste naklejki foliowe wykonane z poliestru, są odporne na promieniowanie UV, oleje, smary, brud oraz są wodoodporne. Idealne do tworzenia napisów i prostych grafik na szkle, plastiku, metalu lub innych błyszczących powierzchniach, a także do oznaczania np. kosmetyków, świec, olejków i soków w szklanych lub plastikowych butelkach.