Jak łatwo i szybko zaprojektować etykietę?

Pilnie potrzebujesz etykietę adresową? Skorzystaj z naszego oprogramowania i wybierz jeden z gotowych szablonów etykiet wysyłkowych. Przekonaj się jak łatwo i szybko stworzysz profesjonalną etykietę na list.

Projektowanie Online
Projektowanie Online - wybierz produkt

Wybierz Produkt

Najszybszą metodą wyboru produktu jest wpisanie jego kodu w pole Wyszukiwanie.

Gdzie znaleźć produkt lub kod: Kod oprogramowania to unikatowy numer przypisany do produktu Avery. Można go znaleźć na opakowaniu produktu, a także bezpośrednio na produkcie Avery (z pominięciem liczby arkuszy, tj. “-100”).

Możesz wyszukać produkt także po jego opisie lub przeszukać dostępną listę. Aby wyświetlić wyłącznie produkty w ramach danej kategorii, dokonaj odpowiedniego wyboru po lewej stronie ekranu. Klikaj w nagłówki kolumn, aby posortować listę według rozmiaru, opisu produktu, koloru lub układu.

Kliknij zielony przycisk Wybierz ten Produkt, aby przejść dalej.

Projektowanie Online - wybierz projekt

Wybierz Projekt

W zakładce Wybierz Projekt znajdziesz wszystkie dostępne projekty przeznaczone dla wybranego produktu Avery. Możesz ograniczyć swój wybór poprzez zaznaczenie odpowiedniej kategorii na liście dostępnej z lewej strony ekranu.

Kliknij projekt, który chcesz spersonalizować.

Projektowanie Online - kreator prostej edycji

Kreator prostej edycji

Po wybraniu projektu etykiety otworzy się okno 'Kreatora prostej edycji', które umożliwia łatwą i szybką edycję tekstu etykiety. Możesz wybrać spośród dwóch opcji:

- 'Edytuj na ekranie projektu'

lub 

- 'Kreator prostej edycji'

Projektowanie Online - uzupełnij dane

Uzupełnij dane

W oknie 'Kreatora prostej edycji' wprowadź dane zgodnie z instrukcjami widocznymi w poszczególnych polkach. W zależności od przeznaczenia etykiety pojawią się pola np. z adresem, imieniem i nazwiskiem, nazwą itp.

Projektowanie Online - dostosuj etykietę

Dostosuj etykietę

Etykietę możesz dodatkowo edytować na głównym ekranie wykorzystując wszystkie dostępne narzędzia znajdujące się w Menu po lewej stronie:

- edycja tekstu

- edycja obrazu

- import danych

- kształty

- kody kreskowe

- numery seryjne

Projektowanie Online - podgląd i wydruk

Podgląd i wydruk

Kiedy zakończyłeś już formatowanie projektu, kliknij zielony przycisk Podgląd i wydruk. Kiedy będziesz gotowy, kliknij przycisk Drukuj, a następnie otwórz plik PDF. Możesz otrzymać specjalne instrukcje dostosowana do Twojej przeglądarki. Wykonaj instrukcje, aby uzyskać właściwie wyrównany wydruk.