Certyfikat 'Dobra Marka'

Jakość marki Avery Zweckform doceniona przez użytkowników po raz kolejny!

Dobra marka 2021 certyfikat

Certyfikat 'Dobra Marka' 2021

W 2021 roku kolejny raz z rzędu firma Avery Zweckform została nagrodzona znakiem "Dobra Marka". Najwyższa jakość naszych produktów i działania promocyjne zostały docenione przez klientów i nagrodzona w plebiscycie Media Press: Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. Ten organizowany od dwunastu lat ogólnopolski program promocyjny ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

Avery Zweckform to laureat kategorii - Artykuły biurowe: Organizacja, Archiwizacja - Etykiety i Oznaczania. Jako lider rynku Avery oprócz swojej podstawowej działalności w branży produktów biurowych i papierniczych stopniowo poszerza ofertę produktową o nowe rozwiązania do oznaczania; wprowadza do oferty asortyment dedykowany dla innych branż i dociera do nowych grup docelowych.

certyfikat Dobra marka 2020

Certyfikat 'Dobra Marka' 2020

Nagroda dla marki Avery Zweckform!

Marka Avery Zweckform została wyróżniona certyfikatem "Dobra Marka" w roku 2020. Najwyższa jakość produktów została doceniona przez konsumentów i nagrodzona przez Dział Badań i Analiz Rynku Grupy Media Press. Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od dwunastu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

Marka Avery / Avery Zweckform odnosi sukcesy na rynku etykiet już od ponad 80 lat i jest znana na całym świecie. Swój sukces zawdzięczamy elastycznemu i indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta. W najbliższej przyszłości mamy zamiar dalej umacniać swoją pozycję rynkową. Więcej informacji o naszych planach i celach na najbliższe lata można znaleźć w dedykowanym aktykule: http://forumbiznesu.pl/komunikaty-pr/avery-zweckform-odpowiadamy-na-potrzeby-klienta