Program do etykiet

Darmowe oprogramowanie do tworzenia oznaczeń, naklejek i innych

  • Użycie nieodpłatne
  • Łatwy, intuicyjny i przejrzysty interfejs użytkownika
  • Ponad 1000 darmowych, wstępnie zaprojektowanych szablonów 
  • Liczne funkcje, np. korespondencja seryjna i tworzenie kodów kreskowych

Darmowy kreator etykiet Design&Print Online oferuje idealnie dopasowane puste oraz wstępnie zaprojektowane szablony dla wszystkich produktów Avery Zweckform, np. etykiet adresowych, inwentaryzacyjnych, na segregatory, wizytówek itp.

kobieta projektująca w ADPO

Avery Design&Print

Bezpłatne oprogramowanie online

Zobacz, jakie to łatwe:

profesjonalne i szybkie wydruki w 3 prostych krokach

Przegląd bezpłatnych szablonów

Opinie użytkowników dotyczące naszego bezpłatnego oprogramowania do projektowania etykiet

five
Julia
Bardzo prosta i zrozumiała aplikacja. Możesz łączyć własne pomysły z proponowanymi szablonami, co jest naprawdę świetne. Etykiety robią wrażenie i wyglądają profesjonalnie, szczególnie w porównaniu z opisanymi odręcznie!
five
Magda
Oprogramowanie jest szybkie i bardzo przejrzyste, zarówno pod względem samych produktów, jak i różnych szablonów. Projekty są łatwe do modyfikacji, nie ma problemu z łączeniem własnych projektów z szablonami Avery Zweckform.
four
Michał
Używam tego oprogramowania od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z tego, jak łatwo tworzy się i drukuje etykiety, czy wizytówki.
five
Sylwia
Łatwe i intuicyjne oprogramowanie. Nie musiałam poświęcać czasu na zrozumienie jak działa. W Avery Zweckform wykonali świetną robotę.

Przegląd najważniejszych funkcji darmowego oprogramowania Avery Design&Print

Tworzenie tekstu

Można dowolnie formatować tekst, w tym zakrzywiać po okręgu i półokręgu.

Grafika, obrazy i logo

Program pozwala importować pliki we wszystkich standardowych formatach graficznych (jpg, png itp.) oraz istniejące pliki Design Pro (.zdl). Można dostosowywać kolory grafik i zdjęć oraz nadawać przezroczystości. Obrazy mogą być umieszczane w dowolnym miejscu i/lub nachodzić na siebie.

Szablony

Potrzebujesz inspiracji? Oferujemy ponad 1000 gotowych szablonów znacznie ułatwiających pracę. Oferujemy również puste szablony jako bazę dla własnych projektów.

Zapisywanie

Możesz zapisać swoje projekty na koncie Avery w celu późniejszego wykorzystania. Możesz również jednym kliknięciem zsynchronizować wszystkie swoje projekty, a także zaktualizować bazę o nowe produkty i szablony Avery Zweckform. Możesz dostosować gotowy projekt do innych produktów Avery Zweckform bez konieczności projektowania od nowa.

Drukowanie

Szybko i profesjonalnie: szablony umożliwiają precyzyjne drukowanie na etykietach, wizytówkach i innych produktach.

Korespondencja seryjna i kody kreskowe

Oprogramowanie oferuje funkcję tworzenia korespondencji seryjnej we współpracy z zewnętrznymi bazami danych, np. do drukowania etykiet adresowych. Na takiej samej zasadzie można tworzyć kody QR i kody kreskowe oraz numery seryjne. Oprogramowanie umożliwia drukowanie zarówno pojedynczych etykiet, jak i całych arkuszy.

kobieta projektuje etykietę

Warto wiedzieć

Oprogramowanie Avery Zweckform działa zarówno na komputerach Mac, jak i Windows. Nie ma potrzeby jego pobierania, aby rozpocząć pracę wystarczy przeglądarka internetowa. Wszystkie szablony są gotowe do natychmiastowego użycia na komputerach Mac i Windows.

Oprogramowanie do projektowania etykiet Avery Zweckform jest bezpłatne i dostępne online bez ograniczeń. Można go również użyć do projektowania i drukowania wizytówek, kart, koszulek i wielu innych produktów.

Projekty można zapisać w chmurze, na koncie Avery, bez konieczności pobierania programu na komputer. Są wówczas dostępne w dowolnym czasie na komputerze, tablecie lub telefonie komórkowym.

Wideo - bezpłatny program do edycji online

Zobacz, jak łatwo można zaprojektować i wydrukować etykiety