Mistrzowski rabat 15%

Kreator etykiet Avery Design&Print

Darmowe oprogramowanie do samodzielnego tworzenia oznaczeń, naklejek i innych

Zacznij projektować Zobacz film instruktażowy

Tutaj znajdziesz zapisane projekty!

Jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i chcesz otworzyć zapisany projekt?


Zaloguj się na konto

Projektuj i drukuj

Kod produktu znajdziesz w prawym dolnym rogu opakowania

Darmowe oprogramowanie do projektowania etykiet Avery Zweckform

Stwórz i wydrukuj własne naklejki lub inne oznaczenia za darmo!

Instrukcja korzystania z kreatora etykiet

Obejrzyj film instruktażowy i przekonaj się, jakie to łatwe:

Produkty Avery Zweckform

Opracowane specjalnie dla produktów Avery Zweckform

100% satysfakcji gwarantowane

Projektowanie własnych etykiet nigdy nie było łatwiejsze: bezpłatne oprogramowanie do projektowania naklejek oferuje puste szablony i wstępnie zaprojektowane projekty, które są idealnie dopasowane do wszystkich produktów Avery Zweckform, takich jak naklejki na produkty, etykiety adresowe, tabliczki znamionowe, etykiety inwentaryzacyjne, zawieszki, wizytówki i etykiety magazynowe i inne nalepki do wszechstronnego użytku. Korzystając z gotowych szablonów, masz gwarancję profesjonalnego wydruku. 

Sprawdź naszą ofertę arkuszy etykiet samoprzylepnych do samodzielnego zadrukowania lub etykiet w standardowych, żółtych opakowaniach. Doskonałe rezultaty drukowania gwarantowane!

Sprawdź naszą ofertę

Kody kreskowe i kody QR

Kody kreskowe i kody QR

Instrukcje projektowania etykiet

Za pomocą oprogramowania można tworzyć kody kreskowe i kody QR,  a także numery seryjne. Dzięki kreatorowi etykiet możesz nie tylko samodzielnie zaprojektować pojedyncze etykiety, ale także całe arkusze. Z łatwością dodawaj niestandardowe kody QR i kody kreskowe do etykiet na opakowaniach produktów lub dodawaj numerację seryjną do metek z cenami. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oprogramowania lub projektu, możesz skontaktować się telefonicznie z naszym działem obsługi klienta. 

Wspieramy Cię również naszymi wytycznymi, które pomogą Ci szybko osiągnąć cel w projekcie. Możesz na nas polegać: będziemy Ci towarzyszyć aż do Twojego idealnego projektu!

Instrukcje krok po kroku

Odkryj darmowe szablony etykiet

Szablony etykiet

Oprogramowanie do projektowania i drukowania etykiet

Zaprojektuj własne etykiety za darmo – to właśnie oferuje Avery Design & Print:

Darmowe szablony

Dostosuj według własnego pomysłu jeden z naszych gotowych projektów. W kreatorze znajdziesz też puste szablony dla wszystkich produktów dostępnych w ofercie. Projektuj samodzielnie i stwórz własne etykiety.

Dodawaj i edytuj obrazy

Wybieraj spośród wielu zdjęć i obrazów dostępnych w bibliotece kreatora lub załaduj własne. Dzięki intuicyjnym narzędziom do edycji możesz przycinać grafiki do odpowiedniego rozmiaru i ustawić np. jako tło.

Dodawaj i edytuj teksty

Stwórz idealnie dopasowany tekst, korzystając z szerokiej gamy dostępnych czcionek i narzędzi typograficznych. Możesz też dodać półokrągłe, okrągłe lub owalne teksty i sformatować je według własnego uznania.

Twórz korespondencję seryjną

Kreator oferuje funkcję korespondencji seryjnej, użyj jej np. do tworzenia etykiet adresowych. Importuj dane kontaktowe i inne treści w celu łatwego drukowania serii i numeracji na etykietach, kartach i innych.

Generator kodów kreskowych

W naszym intuicyjnym kreatorze możesz szybko wygenerować różnego typu, unikalne kody kreskowe i kody QR. Wstaw je na etykietę produktu lub materiały reklamowe np. jako linki do informacji w Internecie.

Łatwy dostęp

Szybko i łatwo zapisuj i przechowuj swoje projekty produktów Avery w chmurze. Dostęp online umożliwia edycję, wydruk lub udostępnianie szablonów z dowolnego urządzenia, gdziekolwiek jesteś.

Wykorzystanie oprogramowania

Kreator etykiet firmy Avery Zweckform jest bezpłatny i dostępny online oraz odpowiedni dla systemów Mac i Windows. Nie musisz pobierać i instalować oprogramowania na swoim komputerze. Możesz używać go bezpośrednio w przeglądarce – łatwo i szybko. Korzystaj z wielu gotowych szablonów i projektów etykiet, które są kompatybilne z Mac i Windows. 

Dzięki naszemu oprogramowaniu online możesz projektować etykiety bezpłatnie i gdziekolwiek jesteś – w dowolnym momencie. Ponadto możesz użyć Avery Design & Print do projektowania i drukowania wizytówek, kart, nadruków na koszulki i wielu innych produktów z oferty Avery.

Jeśli stworzyłeś własne projekty podczas projektowania etykiet, możesz je łatwo zapisać na swoim koncie, bez konieczności pobierania ich na komputer. Twoje szablony są zawsze dostępne – zachowuj swoje projekty w chmurze programu Avery Design & Print i pracuj nad nimi na komputerze, tablecie lub telefonie. 

Korzystaj z wielu dostępnych za darmo funkcjonalności, dzięki którym zaprojektujesz profesjonalne etykiety i inne produkty. Nasz kreator oferuje edycję tekstu z szeroką ofertą czcionek (fonty dostępne są także z polskimi znakami); generator kodów kreskowych oraz QR; darmową bazę grafik oraz zdjęć stockowych. Nie czekaj, sprawdź wszystkie opcje już teraz!

FAQ – Często zadawane pytania dotyczące samodzielnego projektowania etykiet

Istnieją różne sposoby samodzielnego projektowania etykiet. Jedną z opcji jest użycie specjalnych programów do projektowania, które umożliwiają profesjonalnie tworzenie etykiet, jak np. bezpłatny program Avery Design & Print, za pomocą którego możesz projektować i drukować etykiety. I

Inną opcja jest wykorzystanie gotowych szablonów Avery lub Microsoft® Word. Oferujemy dużą liczbę szablonów do tego celu, za pomocą których możesz zaprojektować własne etykiety - czy to do organizacji biura (np. do zastosowań specjalnych (np. naklejki kontrolne, etykiety inwentaryzacyjne) oraz do motywów sezonowych (np. Boże Narodzenie, Wielkanoc). Możesz dostosować te szablony do swoich potrzeb i indywidualnie zmienić tekst i kształt.

Instrukcja projektowania etykiet

 

Istnieje wiele osób lub firm, które mogą projektować etykiety. Obejmuje to profesjonalnych grafików, działy marketingu i drukarnie. Ale możesz również samodzielnie zaprojektować etykiety, na przykład za pomocą naszego oprogramowania Avery Design & Print. Skorzystaj z naszych gotowych szablonów lub stwórz własny projekt. 

Stwórz arkusz etykiet za pomocą wybranego programu i następnie eksportuj projekt do pliku w formacie PDF. Następnie wprowadź wybrany przez siebie arkusz naklejek do zadrukowania. Aby wydrukowania etykiety wystarczy zwykła drukarka atramentowa lub drukarka laserowa. Sprawdź koniecznie do jakiego typu drukarki nadaje się materiał, który chcesz zadrukować.