Kreator etykiet Avery Design&Print

Darmowe oprogramowanie do samodzielnego tworzenia oznaczeń, naklejek i innych

Darmowe oprogramowanie do projektowania etykiet Avery Zweckform

Stwórz i wydrukuj własne naklejki lub inne oznaczenia za darmo!

Obejrzyj film instruktażowy i przekonaj się, jakie to łatwe:

Produkty Avery Zweckform

Opracowane specjalnie dla produktów Avery Zweckform

100% satysfakcji gwarantowane

Projektowanie własnych etykiet nigdy nie było łatwiejsze: bezpłatne oprogramowanie do projektowania naklejek oferuje puste szablony i wstępnie zaprojektowane projekty, które są idealnie dopasowane do wszystkich produktów Avery Zweckform, takich jak naklejki na produkty, etykiety adresowe, tabliczki znamionowe, etykiety inwentaryzacyjne, zawieszki, wizytówki i etykiety magazynowe i inne nalepki do wszechstronnego użytku. Korzystając z gotowych szablonów, masz gwarancję profesjonalnego wydruku. 

Sprawdź naszą ofertę arkuszy etykiet samoprzylepnych do samodzielnego zadrukowania lub etykiet w standardowych, żółtych opakowaniach. Doskonałe rezultaty drukowania gwarantowane!

Sprawdź naszą ofertę

Kody kreskowe i kody QR

Kody kreskowe i kody QR

Instrukcje projektowania etykiet

Za pomocą oprogramowania można tworzyć kody kreskowe i kody QR,  a także numery seryjne. Dzięki kreatorowi etykiet możesz nie tylko samodzielnie zaprojektować pojedyncze etykiety, ale także całe arkusze. Z łatwością dodawaj niestandardowe kody QR i kody kreskowe do etykiet na opakowaniach produktów lub dodawaj numerację seryjną do metek z cenami. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oprogramowania lub projektu, możesz skontaktować się telefonicznie z naszym działem obsługi klienta. 

Wspieramy Cię również naszymi wytycznymi, które pomogą Ci szybko osiągnąć cel w projekcie. Możesz na nas polegać: będziemy Ci towarzyszyć aż do Twojego idealnego projektu!

Instrukcje krok po kroku

Odkryj darmowe szablony etykiet

Tablet komputer i telefon

Kreator etykiet firmy Avery Zweckform jest bezpłatny i dostępny online oraz odpowiedni dla komputerów Mac i Windows. Nie musisz niczego pobierać i możesz używać go bezpośrednio w przeglądarce. Wszystkie szablony projektów etykiet są również kompatybilne z systemami Mac i Windows. 

Dzięki naszemu oprogramowaniu możesz projektować etykiety bezpłatnie i online – w dowolnym momencie. Ponadto możesz użyć Avery Design & Print do projektowania i drukowania wizytówek, kart, nadruków na koszulki i wielu innych produktów z oferty Avery.

Jeśli stworzyłeś własne projekty podczas projektowania etykiet, możesz je łatwo zapisać na swoim koncie bez konieczności pobierania ich na komputer. Twoje szablony są zawsze dostępne w Avery Design & Print — na komputerze, tablecie lub telefonie komórkowym. Dzięki temu zawsze możesz rozpocząć projektowanie etykiet w miejscu, w którym przerwałeś ten proces.

FAQ – Często zadawane pytania dotyczące samodzielnego projektowania etykiet

Jak zrobić własną etykietę?

Istnieją różne sposoby samodzielnego projektowania etykiet. Jedną z opcji jest użycie specjalnych programów do projektowania, które umożliwiają profesjonalnie tworzenie etykiet, jak np. bezpłatny program Avery Design & Print, za pomocą którego możesz projektować i drukować etykiety. I

Inną opcja jest wykorzystanie gotowych szablonów Avery lub Microsoft® Word. Oferujemy dużą liczbę szablonów do tego celu, za pomocą których możesz zaprojektować własne etykiety - czy to do organizacji biura (np. do zastosowań specjalnych (np. naklejki kontrolne, etykiety inwentaryzacyjne) oraz do motywów sezonowych (np. Boże Narodzenie, Wielkanoc). Możesz dostosować te szablony do swoich potrzeb i indywidualnie zmienić tekst i kształt.

Instrukcja projektowania etykiet

 

Jak można stworzyć gotowy projekt etykiety do druku?

Istnieje wiele osób lub firm, które mogą projektować etykiety. Obejmuje to profesjonalnych grafików, działy marketingu i drukarnie. Ale możesz również samodzielnie zaprojektować etykiety, na przykład za pomocą naszego oprogramowania Avery Design & Print. Skorzystaj z naszych gotowych szablonów lub stwórz własny projekt. 

Jak samodzielnie wykonać etykiety samoprzylepne?

Stwórz arkusz etykiet za pomocą wybranego programu i następnie eksportuj projekt do pliku w formacie PDF. Następnie wprowadź wybrany przez siebie arkusz naklejek do zadrukowania. Aby wydrukowania etykiety wystarczy zwykła drukarka atramentowa lub drukarka laserowa. Sprawdź koniecznie do jakiego typu drukarki nadaje się materiał, który chcesz zadrukować.