Poznaj całą naszą ofertę produktową!

Nie tylko etykiety!

Avery Zweckform jest głównie rozpoznawane jako producent etykiet samoprzylepnych i jest to największa nasza grupa produktowa, ale nie jedyna. Marka Avery Zweckfom oferuje również inne rozwiązania z kategorii biurowo-papierniczej, mamy w swojej ofercie chociażby wizytówki biznesowe; identyfikatory imienne i konferencyjne; papiery uniwersalne i specjalistyczne oraz folie. 

Znaczna część naszej oferty jest kierowana do odbiorcy przemysłowego oraz do firm produkcyjnych i logistycznych. Proponujemy rozwiązania z kategorii etykiet przemysłowych; tabliczek znamionowych; oznaczeń BHP oraz naklejek inspekcyjnych na przeglądy serwisowe.

Dbamy również o klienta indywidualnego, dlatego wśród naszych rozwiązań można znaleźć markowane przez Avery Zweckform takie brandy, jak: Z-Design z ofertą naklejek; MyDesign z propozycją artykułów kreatywnych; czy notatniki i kołonotesy Notizio.

Avery Zweckform oferuje również produkty swoich pozostałych brandów a wśród nich Europe100 oraz oprogramowanie Design&Print do projektowania i druku. Nowością w naszej ofercie są rozwiązania skierowane do branży poligraficznej, szczególnie dla drukarni cyfrowych - asortyment etykiet do profesjonalnego druku cyfrowego marki PCL3.