Przewodnik po rozmiarach etykiet dla butelek na piwa

Na tej stronie znajdziesz przegląd rekomendowanych rozmiarów etykiet.

Na tej stronie znajdziesz przegląd rekomendowanych rozmiarów etykiet.

Rozpocząłeś przygodę z produkcją piw rzemieślniczych i szukasz etykiet na swoje butelki? Jesteś we właściwym miejscu! Poniżej znajdziesz różne rodzaje butelek, które zostały posortowane według objętości wraz z odpowiednimi dla nich rozmiarami etykiet samoprzylepnych.

Jaki wybrać rozmiar etykiety na butelki 500 ml?

Poradnik PAM etykiety na piwo grafika 1

200 x 144 mm - Etykieta obwodowa

Idealny rozmiar do butelek o pojemności 500 ml z długą szyjką, tak aby wszystkie niezbędne informacje zmieściły się i zostały wydrukowane na jednej etykiecie.

Poradnik PAM etykiety na piwo grafika 2

90 x 136 mm - Etykieta owalna

Na butelkę z długą szyjką 500 ml. Etykietę owalną można połączyć z etykietą prostokątną, która zostanie przyklejona z tyłu butelki.

Poradnik PAM etykiety na piwo grafika 3

90 x 120 mm - Etykieta prostokątna

Na butelkę z długą szyjką 500 ml. W takim przypadku potrzebne będą dwie etykiety: jedna na przednią i jedna na tylną stronę butelki.

Jaki wybrać rozmiar etykiety na butelki 330 ml?

Etykiety PAM etykiety na piwo grafika 7

187 x 79 mm - Etykieta prostokątna

Na butelkę z długą szyjką o pojemności 330 ml. Takie etykiety prostokątne będą idealne, aby wszystkie niezbędne informacje zostały wydrukowane na jednej etykiecie samoprzylepnej.

Poradnik PAM na etykiety na piwo 5

70 x 68 mm - Etykieta prostokątna

Na butelkę z długą szyjką o pojemności 330 ml. W takim przypadku potrzebne będą dwie etykiety: jedna na przednią i jedna na tylną stronę butelki.

Poradnik PAM etykiety na piwo grafika 6

90 x 70 mm - Etykieta owalna

Na butelkę z długą szyjką o pojemności 330 ml. Etykietę owalną można połączyć z etykietą prostokątną, która zostanie przyklejona z tyłu butelki.

Poradnik PAM etykiety na piwo grafika 4

202 x 86 mm - Etykieta prostokątna

Na butelkę typu Steine o pojemności 330ml. Takie etykiety prostokątne będą idealne, aby wszystkie niezbędne informacje zostały wydrukowane na jednej etykiecie samoprzylepnej.

Poradnik PAM etykiety na piwo grafika 6

60 mm - Etykieta okrągła

Na butelkę typu Steine o pojemności 330ml. Etykietę okrągłą można połączyć z etykietą kwadratową, która zostanie przyklejona z tyłu butelki.

Poradnik PAM etykiety na piwo grafika 8

60 x 60 mm - Etykieta kwadratowa

Na butelkę typu Steine o pojemności 330ml. W takim przypadku potrzebne będą dwie etykiety: jedna na przednią i jedna na tylną stronę butelki.

Jaki wybrać rozmiar etykiety na butelki 250 ml?

Poradnik PAM etykiety na piwo grafika 9

99 x 139 mm - Etykieta prostokątna

Na butelkę z długą szyjką o pojemności 250 ml. Takie etykiety prostokątne będą idealne, aby wszystkie niezbędne informacje zostały wydrukowane na jednej etykiecie samoprzylepnej.

Poradnik PAM etykiety na piwo grafika 11

64 x 47 mm - Etykieta prostokątna

Na butelkę z długą szyjką o pojemności 250 ml. W takim przypadku potrzebne będą dwie etykiety: jedna na przednią i jedna na tylną stronę butelki.

Poradnik PAM etykiety na piwo grafika 10

45 x 65 mm - Etykieta owalna

Na butelkę z długą szyjką o pojemności 250 ml. Etykietę owalną można połączyć z etykietą prostokątną, która zostanie przyklejona z tyłu butelki.

Poradnik PAM etykiety na piwo grafika 11