Etykiety na mrożonki

Specjalistyczne etykiety przeznaczone do głębokiego mrożenia, z certyfikatem ISEGA.

Etykiety do oznaczania produktów, które muszą być przechowywane w temperaturach poniżej zera. Pewnie przylegają nawet do lekko oszronionych powierzchni. Minimalna temperatura ich naklejania to -20°C, jednak są one odporne na temperaturę nawet od -50° do +70°C. Specjalistyczny klej zastosowany w etykietach sprawia, że nadają się one do bezpośredniego kontaktu ze suchą, beztłuszczową żywnością.

etykiety na mrożonki
202 x 120 mm
2 Etykiet na arkusz
202 x 86 mm
3 Etykiet na arkusz
190 x 18 mm
11 Etykiet na arkusz
187 x 79 mm
3 Etykiet na arkusz
120 x 80 mm (12 mm pasek)
2 Etykiet na arkusz
277 x 17 mm
7 Etykiet na arkusz
100 x 60 mm (szerokość paska: 12 mm)
2 Etykiet na arkusz
200 mm
1 Etykieta na arkusz
Etykiety na mrożonki

Jak powszechnie wiadomo, ze względu na korzyści zdrowotne warzywa i owoce powinny być stałym elementem codziennej diety. Co oczywiste, najlepiej jeść je świeże i surowe, jednak ze względu na nietrwałość oraz sezonowość wielu z nich trzeba je w pewien sposób przetwarzać. Do najpopularniejszych metod należą: wekowanie, suszenie, kwaszenie, a także mrożenie. I podobnie, jak istnieją różne sposoby konserwacji, tak też można znaleźć wiele metod oznaczania i ozdabiania. Ale o ile w sklepach nie brakuje różnego rodzaju opakowań na domowe wyroby, o tyle trudniej jest znaleźć takie rozwiązania, które pozwolą je ze smakiem opisać.

Wśród oferty Avery Zweckform można znaleźć etykiety na mrożonki, które zostały stworzone do oznaczania produktów, które muszą być przechowywane w bardzo niskich temperaturach, np. w lodówkach i zamrażalnikach. Jedną z głównych zalet etykiet jest to, iż pewnie przylegają one nawet do lekko oszronionych powierzchni. Minimalna temperatura naklejania etykiet, to 20°C, jednak są one odporne na temperaturę nawet od -50° do +70°C. Dodatkowym autem etykiet na mrożonki jest zastosowany w nich specjalistyczny klej, który sprawia, że nadają się one do kontaktu z suchą, beztłuszczową żywnością.

Przy pomocy darmowych szablonów i oprogramowania etykiety Avery Zweckform na arkuszach A4 można łatwo i samodzielnie zaprojektować oraz wydrukować. Dzięki temu masz możliwość szybkiego stworzenia kreatywnych, spersonalizowanych wzorów etykiet, które następnie można wydrukować we wszystkich drukarkach atramentowych i laserowych.