Etykiety Heavy Duty

Bardzo wytrzymałe etykiety poliestrowe do zastosowań zewnętrznych.

Niezwykle wytrzymałe etykiety samoprzylepne wykonane z białego lub żółtego poliestru, przeznaczone do użytku zewnętrznego. Doskonale nadają się do oznaczania produktów, inwentaryzacji środków trwałych, czy umieszczania informacji ostrzegawczych w trudnych warunkach, np.na produkcji lub budowie. Są wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu i temperaturę od -20°C do +80°C.

etykiety heavy duty wodoodporne
Etykiety Heavy Duty

Bardzo wytrzymałe etykiety poliestrowe, które idealnie nadają się do użytku zewnętrznego. Etykiety te są odporne na warunki pogodowe – ich specjalna powłoka jest wodoodporna, odporna na promienie UV i temperaturę, a także na smary i brud. Dostępne w wersji trwale przylegającej oraz usuwalnej.

Trwałe etykiety Heavy Duty -

doskonałe m.in. do oznaczania produktów, inwentaryzacji środków trwałych, a także umieszczania informacji ostrzegawczych w trudnych warunkach, np. na produkcji, czy budowie. Zatem warto z nich skorzystać zawsze wtedy, gdy musisz na stałe oznaczyć przedmiot, który nie będzie przechowywany w pomieszczeniu, zadaszeniu, ani w pokojowej temperaturze.

Najważniejsze cechy:

  • wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu i temperaturę -20°C do +80°C, a także na rozdarcia;
  • wyjątkowo wytrzymałe, przeznaczone do użytku zewnętrznego;
  • dostępne w dwóch kolorach: białym oraz żółtym;
  • najpopularniejsze rozmiary etykiet Heavy Duty są już dostępne w bardziej ekonomicznych opakowaniach – po 100 arkuszy.
Usuwalne etykiety Heavy Duty –

idealne do czasowego oznaczania ważnych informacji na powierzchniach znajdujących się na zewnątrz i narażonych na kontakt z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Doskonale nadają się zatem m.in. do tymczasowego etykietowania produktów, informowania o promocjach, lub do oznaczania sprzętów.

Najważniejsze cechy:

  • wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu i temperaturę -20°C do +80°C, a także na rozdarcia;
  • wyróżniają się doskonałą przyczepnością, ale są jednocześnie bardzo łatwe do usunięcia, a po zdjęciu nie pozostawiają żadnych śladów kleju;
  • dostępne w kolorze białym.

Zawsze, kiedy potrzebujesz większej wytrzymałości, niż w przypadku etykiet papierowych – poliestrowe etykiety Heavy Duty będą doskonałym wyborem! Warto także pamiętać, że z naszym bezpłatnym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem DESIGN & PRINT można bardzo sprawnie wykonać profesjonalnie wyglądające etykiety.