Etykiety inspekcyjne

Do odręcznego oznaczania przeglądów serwisowych i tworzenia tabliczek kontrolnych.

Idealne do zabezpieczania i oznaczania mienia. Doskonale sprawdzają się przy znakowaniu własności, np. drukarek, ekspresów do kawy, mebli i innych sprzętów biurowych, są także odpowiednie do użytku zewnętrznego.

Etykieta inspekcyjna
Etykiety inspekcyjne

Wprowadzenie, a tym bardziej utrzymanie porządku wśród różnego rodzaju urządzeń i sprzętów nie jest łatwym zadaniem. Jednak, zachowanie ładu posiada bardzo wiele zalet, m.in. pomaga zaoszczędzić mnóstwo czasu, który można stracić w trakcie przeszukiwania stosów przedmiotów w celu określenia jego pochodzenia, przeznaczenia itp. Na szczęście, Avery Zweckform ma skuteczne sposoby na to, by wprowadzenie porządku było łatwiejsze do wykonania.

Przede wszystkim, warto skorzystać z etykiet inspekcyjnych, które idealnie nadają się do zabezpieczania oraz oznaczania inwentaryzowanego mienia. Produkty z tej serii doskonale sprawdzają się przy oznaczaniu inwentarza i własności, np. drukarek, ekspresów do kawy, mebli, czy też innych sprzętów biurowych. Tabliczki inspekcyjne bardzo dobrze przylegają do wielu typów powierzchni, są bardzo odporne, a także wytrzymałe na różne, szkodliwe czynniki atmosferyczne. Wśród tabliczek inspekcyjnych znajdują się np.: tabliczki inspekcyjne NoPeel, usuwalne tabliczki inspekcyjne, tabliczki inspekcyjne-plomby. Wybrane modele etykiet są przeznaczone do zadruku lub do opisu ręcznego. Szczegółowe opisy oraz możliwości zastosowania poszczególnych etykiet inspekcyjnych znajdują się przy konkretnych produktach.