Etykiety inwentaryzacyjne

Etykiety do oznaczania środków trwałych podczas inwentaryzacji mienia.

Idealne do inwentaryzacji i trwałego oznaczania własności, np. do opisywania drukarek, ekspresów do kawy, mebli i innych sprzętów biurowych. Są bardzo wytrzymałe i łatwe w użyciu: wystarczy po naklejeniu opisać je markerem lub długopisem. Doskonale sprawdzą się w bardzo trudnych warunkach i pewnie przylegają do wielu typów powierzchni, są odporne na działanie wody, olejów, środków czyszczących, rozpuszczalników itp.

tabliczki inwentaryzacyjne do opisu ręcznego
Etykiety inwentaryzacyjne

Sprzątanie urządzeń, sprzętów, produktów, czy nawet całych półek zarówno tych w biurze, jak i w magazynach nie należy do łatwych zadań. Inwentaryzacja jest zazwyczaj czasochłonnym, monotonnym zajęciem, więc nietrudno o przypadkowe pomyłki w trakcie liczenia. Na szczęście, istnieją sposoby, które zdecydowanie ułatwiają i usprawniają tą czynność.

Wystarczy w czytelny sposób oznakować określone przedmioty, a następnie posegregować je według przyjętych kryteriów. Dzięki temu w razie pogubienia się w obliczeniach nie trzeba będzie zaczynać pracy od samego początku. Zawsze też można łatwo i szybko wrócić do wszystkich przedmiotów z aktualnie przeglądanej kategorii.

Wprowadzić i utrzymać taki porządek pomogą np. tabliczki inwentaryzacyjne od Avery Zweckform. Etykiety te są dostępne w małych, poręcznych opakowaniach i są przeznaczone do opisu ręcznego. Dzięki właściwościom technicznym trwale przylegają one do różnych typów powierzchni, są wytrzymałe, odporne na niekorzystne warunki – a zatem nadają się również do użytku zewnętrznego.

Porządkowanie, segregowanie i liczenie dużej liczby przedmiotów wcale nie musi być  frustrujące. Wystarczy odpowiednio zorganizować swoją pracę i skorzystać ze sprawdzonych sposobów, które usprawnią wykonywane czynności. Etykiety od Avery Zweckform skutecznie w tym pomogą.