Etykiety na produkty

Profesjonalne etykiety do oznaczania różnego rodzaju produktów i opakowań.

Używanie etykiet do oznaczania produktów daje gwarancję, że dany towar będzie wyróżniać się spośród wszystkich innych. Niezależnie od tego, czy trzeba przedstawić specjalną ofertę, poinformować klientów, co zawiera opakowanie, czy po prostu uwypuklić markę – etykiety na produkty są idealne do takich właśnie zadań.

etykiety produktowe
Etykiety na produkty

Etykiety Avery Zweckform, które idealnie nadają się do oznaczania produktów. Zadbaj o profesjonalny wygląd towarów umożliwiając elegancką prezentację podstawowych informacji o produkcie, czy aktualnej cenie. 

Używanie etykiet do oznaczania produktów przyczyni się do tego, że dany towar będzie wyróżniać się na tle wszystkich innych. Niezależnie od tego, czy trzeba przedstawić specjalną ofertę, poinformować klientów, co zawiera opakowanie, czy po prostu uwypuklić markę – etykiety na produkty są idealne do takich właśnie zadań.

Wśród naszych etykiet znajdziesz całe mnóstwo oryginalnych propozycji, m.in. brązowe etykiety ekologiczne, które nadadzą Twoim produktom nowoczesny i naturalny wygląd. Są one przyjazdne dla środowiska i wykonane w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Jeśli jednak musisz zamieścić informację, która powinna być bardzo widoczna (np. promocja, obniżka ceny), wówczas warto skorzystać z naszych etykiet neonowych. Do dyspozycji mamy także etykiety stworzone specjalnie do zamieszczania na nich kodów QR – to z kolei doskonała opcja, by dać klientowi dostęp do szerszej komunikacji marketingowej. Natomiast, etykiety błyszczące gwarantują najwyższą, fotograficzną jakość wydruku o intensywnych kolorach i wyraźnych konturach. Są one doskonałe zarówno do oznaczania produktów, jak i zapewniają eleganckie wykończenie broszurom i katalogom.

Warto zatem sprawdzić szczegółową ofertę Avery Zweckform z kategorii etykiet na produkty i umożliwić swoim klientom zakup profesjonalnie oznaczonych towarów. Etykiety są dostępne w wersjach do opisu ręcznego oraz do zadruku – wówczas polecamy skorzystać z darmowych szablonów i oprogramowania DESIGN&PRINT, który znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Oprogramowanie.