Etykiety na segregatory

Etykiety do profesjonalnego oznaczania segregatorów i skoroszytów.

Etykiety na segregatory doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy trzeba zarchiwizować dużą ilość dokumentów. Gwarantują utrzymanie porządku w biurze, czy też domu oraz pozwalają szybko zlokalizować potrzebne materiały. Etykiety pewnie przylegają do grzebietów segregatorów zapewniając ich schludny oraz profesjonalny wygląd. 

etykiety na segregatory
Etykiety na segregatory

Archiwizacja dokumentów jest zazwyczaj bardzo czasochłonna, przez co również stresująca. Zwłaszcza, gdy oprócz tego trzeba wypełnić wiele innych, bieżących obowiązków. Właśnie w takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z etykiet do organizacji i archiwizacji Avery Zweckform.

Wśród etykiet z tej kategorii znajdują się m.in. etykiety na segregatory, które doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy trzeba zarchiwizować dużą ilość dokumentów. Gwarantują utrzymanie porządku w biurze, czy też domu oraz pozwalają szybko zlokalizować potrzebne materiały. Etykiety pewnie przylegają do grzebietów segregatorów zapewniając ich schludny oraz profesjonalny wygląd. Na szczególną uwagę zasługują np. kryjące etykiety na segregatory z technologią Block Out. Oto kilka powodów, dlaczego warto z nich skorzystać:

  • Znakomity, biały i kryjący materiał pozwala na ponowne użycie starych segregatorów – wystarczy nakleić nową etykietę na starą, aby przykryć wszystkie ślady wcześniejszego tekstu. Rozwiązanie to jest bardzo korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla budżetu.
  • Materiał, z którego są wykonane etykiety posiada certyfikat FSC – użyty papier pochodzi z ekologicznie zarządzanych obszarów leśnych.
  • Wysokiej jakości biały papier premium gwarantuje elegancki i profesjonalny wygląd oznaczonych segregatorów.
  • Etykiety pewnie przylegają do grzbietu i pasują do większości popularnych segregatorów dostępnych na rynku.
  • Nadają się do zadruku na wszystkich drukarkach A4.
  • Etykiety na segregatory doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy trzeba uporządkować dużą ilość dokumentów.
  • Wyraźnie i profesjonalnie oznaczone segregatory umożliwiają szybsze odszukanie potrzebnych dokumentów.

Aby oznaczone za pomocą etykiet segregatory uzyskały w pełni profesjonalny i schludny wygląd warto do ich projektowania i druku skorzystać z bezpłatnego oprogramowania Design&Print dostępnego na naszej stronie internetowej, w zakładce Oprogramowanie. Różnorodny wybór gotowych szablonów jest źródłem wielu inspiracji oraz ogromnym ułatwieniem w trakcie projektowania własnych etykiet.

Wśród etykiet na segregatory znajdują się również m.in. etykiety kolorowe oraz etykiety z zadrukowanym rokiem.