No Peel

Etykieta zabezpieczająca, próba jej usunięcia jest od razu widoczna.

Etykiety zabezpieczające, odporne na próby odklejenia i idealne do oznaczania własności, informacji ostrzegawczych, na plomby kontrolne itp. Próba usunięcia etykiety NoPeel jest natychmiast widoczna, ponieważ odklejając etykietę materiał rozrywa się na drobne kawałki i pozostawia ślady.

Odporne na smary, brud, promieniowanie UV, wodę, podarcie, zmiany temperatur od -40°C do + 120°C.

Etykiety No Peel
Etykiety zabezpieczające NoPeel L6145-20 Zawartość: Etykiet: 800 / Arkuszy: 20

Etykiety zabezpieczające NoPeel L6145-20

Pokaż dostępne sklepy
45,7 x 25,4 mm
Etykiet: 800 / Arkuszy: 20
laserowe
Etykiety zabezpieczające NoPeel L6146-20 Zawartość: Etykiet: 480 / Arkuszy: 20

Etykiety zabezpieczające NoPeel L6146-20

Pokaż dostępne sklepy
63,5 x 33,9 mm
Etykiet: 480 / Arkuszy: 20
laserowe
No Peel

Bezpieczeństwo zarówno służbowych, jak i prywatnych dokumentów oraz sprzętów jest bardzo istotną kwestią. Aby mieć pewność, że Twoja własność nie wpadnie w niepowołane ręce, lub nie zostanie wykorzystana w nieodpowiedni sposób, warto skorzystać z kilku naszych ciekawych rozwiązań.

Jednym ze sposobów ochrony własności jest oznaczenie jej za pomocą etykiet No Peel od Avery Zweckform. Są one odporne na próby odklejenia, ponieważ gdy tylko ktoś usiłuje usunąć etykietę od podłoża, to jej materiał rozrywa się na mniejsze kawałki. To z kolei uniemożliwia jej dalsze usuwanie, ale jednocześnie nie można ponownie takiej naderwanej etykiety przykleić. W związku z tym, próba odklejenia jest praktycznie natychmiastowo widoczna, gdyż pozostawia wyraźne ślady ingerencji.

Etykiety NoPeel są odporne na smary, brud, promienie UV, wodę i zmiany temperatur ( od -40°C do +120°C). Idealnie nadają się one do oznaczania własności, a także doskonale sprawdzają się jako sposób na zabezpieczanie urządzeń elektronicznych, sprzętów oraz mebli biurowych, a także do ochrony danych zapisanych na płytach CD/DVD. Poza funkcją informacyjną zapisanych na nich treści, warto także umieszczać na nich komunikaty o charakterze ostrzegawczym.

Jeśli zatem zależy Ci na tym, aby Twoje przedmioty - prywatne, czy też te służbowe w biurze – były bardziej bezpieczne, to najlepiej oznaczyć je imieniem i nazwiskiem, lub możesz zamieścić na nich nawet swoje dane kontaktowe. Zadrukowując te informacje na etykietach NoPeel będziesz mieć gwarancję, że nikt ich łatwo nie usunie, a już na pewno nie odklei takiej etykiety od podłoża bez pozostawienia widocznych śladów po swojej ingerencji.