Etykiety okrągłe

Etykiety w arkuszach do samodzielnego zadruku na zamówienie lub w standardowych opakowaniach

Ø 200 mm
Od 19,61zł
1 Etykieta na arkusz
Ø 180 mm
Od 19,61zł
1 Etykieta na arkusz
Ø 150 mm
Od 19,61zł
1 Etykieta na arkusz
Ø 120 mm
Od 19,61zł
2 Etykiet na arkusz
Ø 100 mm
Od 19,61zł
3 Etykiet na arkusz
Ø 80 mm
Od 19,61zł
6 Etykiet na arkusz
Ø 75 mm
Od 19,61zł
6 Etykiet na arkusz
Ø 69 mm
Od 19,61zł
8 Etykiet na arkusz
etykiety okrągłe

Etykiety okrągłe doskonale nadają się do oznaczania tych przedmiotów, które powinny w szczególny sposób się wyróżniać i skupiać uwagę np. klientów. Idealne na:

  • Słoiki z przetworami, opakowania kosmetyków
  • Prezenty, takie jak wina, nalewki lub świece
  • Szeroka oferta materiałów, np. przezroczyste, białe, neonowe lub naturalne - brązowe etykiety ekologiczne typu kraft
  • Łatwe do drukowania dzięki naszemu bezpłatnemu oprogramowaniu Avery Design & Print. Gotowe szablony dostępne Online!
Etykiety okrągłe przezroczyste

Etykiety Okrągłe

Wyjątkowy kształt dla wyjątkowych potrzeb

Szukasz nietypowego sposobu na wyróżnienie swoich produktów czy prezentów? Etykiety okrągłe to doskonałe rozwiązanie, które przyciąga uwagę i nadaje charakteru Twoim przedmiotom i produktom.

Dlaczego warto wybrać etykiety okrągłe od Avery Zweckform?

  • Przyciągający uwagę kształt: Etykiety w okrągłym kształcie wyróżniają się spośród tradycyjnych naklejek, nadając produktom unikalny i estetyczny wygląd.
  • Idealne do wyróżnienia produktu: Doskonale sprawdzają się do etykietowania produktów konsumenckich takich jak butelki, czy słoiki z przetworami, a także opakowania kosmetyków.
  • Uniwersalne zastosowanie: Idealne na prezenty,  świece, butelki z alkoholem: wina, nalewki i piwa, a także  produkty spożywcze np. przyprawy i wiele innych.
  • Bogata oferta materiałów: Oferujemy różne rodzaje etykiet okrągłych, w tym foliowe — przezroczyste, papierowe — białe, neonowe, a także ekologiczne etykiety brązowe, typu kraft.
  • Łatwe do projektowania i druku: Nasze etykiety okrągłe można łatwo spersonalizować i wydrukować dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu Avery Design & Print. Skorzystaj z wielu dostępnych online szablonów.
  • Etykiety okrągłe najwyższej jakości: Prosto od producenta z ponad 75-letnim doświadczeniem w branży etykiet — marką Avery Zweckofrm, która korzysta tylko z najlepszych materiałów z certyfikatami.

Podkreśl niepowtarzalny charakter swoich produktów lub prezentów z etykietami okrągłymi od Avery Zweckofrm. Wybierz nietypowy kształt, który przyciąga uwagę i zapada w pamięć. Zamów teraz i nadaj swoim przedmiotom wyjątkowy wygląd!

etykiety na słoiki

Białe, okrągłe etykiety

Siła tkwi w prostocie! Okrągłe, uniwersalne etykiety papierowe mogą mieć naprawdę wszechstronne zastosowania. Są idealne zarówno do oznaczania opakowań kartonowych, jak i do butelek oraz słoików z dżemami i innymi przetworami. W naszej ofercie znajdziesz białe, okrągłe etykiety trwałe lub z łatwousuwalnym klejem, w różnych średnicach do wyboru. Etykiety papierowe nie są odpowiednie do stosowania na zewnątrz i nie powinny być naklejane na powierzchnie narażone na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, wody, ani innych płynów.

etykiety okrągłe ekologiczne

Brązowy papier kraft

Chcesz, żeby Twoje produkty wyglądały naturalnie? Ekologia oraz dbanie o środowisko są dla Ciebie ważne? Idealnym rozwiązaniem będzie korzystanie z brązowych etykiet papierowych typu kraft, które są dostępne w kilku kształtach do wyboru: okrągłym, owalnym i kwadratowym. Matowe etykiety można zadrukować na całej powierzchni, a ich ekologiczny materiał nada Twoim produktom niepowtarzalny charakter!

etykiety okrągłe neonowe

Etykiety neonowe

Okrągłe, neonowe etykiety  w kolorze czerwonym lub żółtym idealnie nadają się do oznaczania promocji oraz innych ważnych informacji na produktach, materiałach reklamowych, dokumentach i folderach. Sprawdź, jak pewnie przylegają do wielu powierzchni! Kolorowe etykiety papierowe są dostępne również w wersji prostokątnej. 

Etykiety foliowe okrągłe

Przezroczyste etykiety foliowe

Wysokiej jakości przezroczyste etykiety foliowe wykonane z poliestru, są odporne na promieniowanie UV, oleje, smary, brud oraz są wodoodporne. Idealne do tworzenia napisów i prostych grafik na szkle, plastiku, metalu lub innych błyszczących powierzchniach, a także do oznaczania np. kosmetyków, świec, olejków i soków w szklanych lub plastikowych butelkach.