Etykiety papierowe do trudnych powierzchni

Bardzo mocny klej gwarantuje pewne przyleganie etykiety na nietypowych powierzchniach.

Etykiety z bardzo mocnym klejem, idealne do trwałego etykietowania, oznaczania produktów, inwentarza i trudnych powierzchni, a także do tworzenia znaków oraz oznaczeń bezpieczeństwa wewnątrz pomieszczeń. Przylegają dwukrotnie mocniej, niż inne etykiety papierowe oraz doskonale nadają się do oznaczania trudnych powierzchni: chropowatych, nierównych, zabrudzonych i zakurzonych - w różnych temperaturach.

etykiety papierowe do trudnych powierzchni
Etykiety papierowe do trudnych powierzchni

To, że przedmiot, który powinien zostać czytelnie oznaczony znajduje się wewnątrz pomieszczenia wcale nie oznacza, że możesz go okleić dowolnym rodzajem etykiety. Niektóre powierzchnie, mimo że nie są narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, mimo wszystko są na tyle specyficzne i wymagające, że nie każda etykieta będzie pewnie do niej przylegać. Wówczas warto skorzystać z praktycznego rozwiązania od Avery Zweckform.

Bardzo mocny klej wykorzystany w etykietach papierowych do trudnych powierzchni sprawia, że ich przyleganie jest dwukrotnie silniejsze, niż w przypadku innych etykiet papierowych. Właśnie dzięki temu doskonale nadają się one do trwałego oznaczania np. produktów, czy inwentarza. Etykiety od Avery Zweckform są idealne do oznaczania trudnych powierzchni: chropowatych, nierównych, zabrudzonych, zakurzonych, a nawet mokrych, ciepłych, zimnych, czy skorodowanych. Dlatego warto z nich skorzystać w przypadku, gdy trzeba przygotować np. znaki oraz oznaczenia bezpieczeństwa wewnątrz takich pomieszczeń, jak: hale produkcyjne, magazyny, pracownie, w których niełatwo jest utrzymać sterylną czystość.

Etykiety są odpowiednie do wszystkich typów drukarek, zarówno laserowych, jak i atramentowych. Za pomocą bezpłatnych szablonów i oprogramowania DESIGN&PRINT, dostępnego na naszej stronie można w bardzo łatwy i szybki sposób przygotować profesjonalne, spersonalizowane oznaczenia, m.in. znaki BHP.