Plomby

Etykiety - plomby do zabezpieczania nośników danych lub sprzętów elektronicznych po serwisie.

Etykiety – plomby bardzo skutecznie zabezpieczają mienie osobiste, ponieważ po oderwaniu etykiety od podłoża pozostawiają widoczny wzór szachownicy i nie dają się ponownie nakleić. W związku z tym doskonale nadają się do zabezpieczania m.in. nośników danych lub urządzeń elektronicznych po serwisie. Etykiety – plomby są: wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu i temperaturę od -40°C do +90°C.

etykiety plomby
Etykiety zabezpieczające - plomby void L6113-20 Zawartość: Etykiet: 960 / Arkuszy: 20

Etykiety zabezpieczające - plomby void L6113-20

Pokaż dostępne sklepy
45,7 x 21,2 mm
Etykiet: 960 / Arkuszy: 20
laserowe, kolorowe laserowe
Etykiety zabezpieczające - plomby void L6114-20 Zawartość: Etykiet: 540 / Arkuszy: 20

Etykiety zabezpieczające - plomby void L6114-20

Pokaż dostępne sklepy
63,5 x 29,6 mm
Etykiet: 540 / Arkuszy: 20
laserowe, kolorowe laserowe
Etykiety zabezpieczające - plomby void L6112-20 Zawartość: Etykiet: 480 / Arkuszy: 20

Etykiety zabezpieczające - plomby void L6112-20

Pokaż dostępne sklepy
Ø 40 mm
Etykiet: 480 / Arkuszy: 20
laserowe, kolorowe laserowe
Plomby

Bezpieczeństwo zarówno służbowych, jak i prywatnych dokumentów oraz sprzętów jest bardzo istotną kwestią. Aby mieć pewność, że Twoja własność nie wpadnie w niepowołane ręce, warto skorzystać z kilku naszych ciekawych rozwiązań.

Jednym z nich są etykiety – plomby, które idealnie nadają się do zabezpieczania nośników, urządzeń elektronicznych po serwisach, sprzętów oraz mebli biurowych, a także opakowań na płyty CD/DVD, by wzmocnić ochronę danych zawartych na tych nośnikach. Próba odklejenia etykiety od podłoża jest praktycznie niemożliwa bez pozostawienia śladów, gdyż po oderwaniu etykiety pozostaje widoczny wzór szachownicy i nie ma możliwości ponownego przyklejenia etykiety. Zatem, gdy ktoś nieupoważniony spróbuje odkleić zabezpieczającą dany przedmiot plombę – z pewnością to zauważysz.

Dodatkową zaletą etykiet jest fakt, iż są one wodoodporne, odporne na smary, brud i temperaturę (-40°C do +150°C), zatem idealnie nadają się również do użytku zewnętrznego.

Etykiety-plomby mają za zadanie zagwarantować dodatkowe zabezpieczenie Twojej własności oraz wykazać, że przedmiot pozostał w nienaruszonym stanie. To bardzo prosty, a zarazem niezwykle skuteczny sposób na ochronę własności.