Etykiety przemysłowe

Etykiety do oznaczania niebezpiecznych substancji chemicznych oraz środków ochrony roślin.

Etykiety przemysłowe są odpowiednie do oznaczania pojemników zawierających np. substancje chemiczne. Są odporne na działanie różnego rodzaju chemikaliów, rozpuszczalników, olei czy smarów. 

etykiety przemysłowe ultra resistant
Przemysłowe

Aby oznaczyć pojemniki zawierające np. substancje chemiczne warto skorzystać z pomocy specjalistycznych etykiet samoprzylepnych, a do przemysłowych zastosowań bardzo dobrze nadają się np. etykiety polietylenowe Ultra Resistant. Są one odporne na działanie różnego rodzaju chemikaliów, rozpuszczalników, olei czy smarów.

Niezwykle wytrzymałe etykiety polietylenowe posiadają bardzo mocny klej, są przeznaczone do najtrudniejszych zastosowań, również do użytku zewnętrznego. Idealnie nadają się do oznaczania na produkcjach, w magazynach, czy też do etykietowania kontenerów. Są odporne na pogodę, promienie UV, wodę morską, niestarzejące się, a ponadto są rozciągliwe, odporne na temperaturę (-40°C do +150°C), działanie rozpuszczalników i środków czyszczących, a także zabrudzenia.

A zatem, jeśli musisz oznaczyć przedmiot, który jest wystawiony na szczególnie niekorzystne warunki otoczenia zewnętrznego, to idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie właśnie etykiety przemysłowe. Zostały one stworzone z myślą o tych przedmiotach, które na co dzień nie są przechowywane w pokojowej temperaturze, w zadaszonych, ani w zacienionych pomieszczeniach.