Triple Bond

Etykiety z ekstra mocnym klejem na bazie kauczuku przylegają 3x mocniej od etykiet papierowych.

Etykiety, które idealnie nadają się do trwałego oznaczania produktów i własności. Doskonałe do zamieszczania informacji prawnych lub na temat bezpieczeństwa. 3 razy mocniejsze przyleganie, niż w przypadku etykiet tradycyjnych daje absolutną pewność, że etykieta Triple Bond pozostanie na swoim miejscu. Nadają się do większości powierzchni, również do sprzętu elektronicznego, metalu i plastiku. Odporne na smary, brud, promieniowanie UV, wodę, podarcie, zmiany temperatur od -40°C to + 100°C i odpowiednie do użytku zewnętrznego.

etykiety triple bond
Etykiety zabezpieczające TripleBond™ L6140-20 Zawartość: Etykiet: 800 / Arkuszy: 20

Etykiety zabezpieczające TripleBond™ L6140-20

Pokaż dostępne sklepy
45,7 x 25,4 mm
Etykiet: 800 / Arkuszy: 20
laserowe, kolorowe
Etykiety zabezpieczające TripleBond™ L6141-20 Zawartość: Etykiet: 480 / Arkuszy: 20

Etykiety zabezpieczające TripleBond™ L6141-20

Pokaż dostępne sklepy
63,5 x 33,9 mm
Etykiet: 480 / Arkuszy: 20
laserowe, kolorowe
Etykiety Triple Bond

Bezpieczeństwo zarówno służbowych, jak i prywatnych dokumentów oraz sprzętów jest bardzo istotną kwestią. Aby mieć pewność, że Twoja własność nie wpadnie w niepowołane ręce, lub nie zostanie wykorzystana w nieodpowiedni sposób, warto skorzystać z kilku naszych ciekawych rozwiązań.

Jednym ze sposobów ochrony własności jest oznaczenie jej za pomocą etykiet Triple Bond od Avery Zweckform. Główną zaletą tych etykiet jest fakt, iż posiadają one klej wytworzony na bazie kauczuka, przez co przylegają do powierzchni trzy razy mocniej, niż etykiety papierowe. Są one zatem idealnym rozwiązaniem m.in. do trwałego oznaczania własności, sprzętu elektronicznego, czy też maszyn. Dzięki swoim właściwościom technicznym etykiety Triple Bond doskonale sprawdzają się na wymagających powierzchniach, np. zimnych, ciepłych lub chropowatych, a także można je wykorzystywać do użytku zewnętrznego. Etykiety są wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu, promienie UV, zdzieranie i różnicę temperatur (od -40°C do +100°C).

Jeśli zatem sprzedajesz produkty, lub musisz opisać przedmioty służbowe, czy też prywatne, w których kluczowe jest odpowiednie uwidocznienie informacji na ich temat, to zdecydowanie warto skorzystać z etykiet Triple Bond. Lepiej nie ryzykować, że ktoś niepowołany w łatwy sposób odklei etykietę, zwłaszcza jeśli są na niej zawarte tak istotne kwestie, jak np. informacje prawne lub na temat bezpieczeństwa. Brak niedostatecznego oznaczenia mógłby w takiej sytuacji przysporzyć kłopotów, a oczywiście lepiej jest unikać takich sytuacji.