Etykiety znamionowe srebrne

Eleganckie etykiety inwentaryzacyjne do tworzenia tabliczek znamionowych.

Etykiety samoprzylepne wykonane ze srebrnego poliestru. Idealnie nadają się do eleganckiego i estetycznego oznaczania urządzeń elektronicznych i sprzętów biurowych. Są bardzo wytrzymałe, przeznaczone również do użytku zewnętrznego, wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu i temperaturę od -40°C do +150°C.

Etykieta znamionowa srebrna na laptopie
Etykiety znamionowe srebrne

Systematyczne przeprowadzanie inwentaryzacji środków trwałych jest jednym z podstawowych obowiązków w każdej firmie. Warto więc ułatwić sobie to zadanie, a pomoże w tym oznaczanie mienia etykietami, które doskonale do tego się nadają! Przy oznaczaniu własności bardzo przydatne okazują się srebrne etykiety znamionowe Avery Zweckform, dlatego warto je wykorzystywać do usprawniania procesów inwentaryzacji, czy magazynowania. W ten sposób można zadbać o ochronę sprzętów i bezpieczeństwo oraz porządek w biurze. Srebrne etykiety wyglądają naprawdę elegancko i stylowo, więc idealnie nadają się do oznaczania m.in. komponentów i małych urządzeń.

Ekonomiczne opakowania po 100 arkuszy - Najbardziej popularne rozmiary srebrnych etykiet znamionowych są dostępne w bardziej ekonomicznych opakowaniach – po 100 arkuszy. Duże opakowania doskonale sprawdzają się zwłaszcza w trakcie trwania sezonu podsumowań i inwentur.

W skrócie - główne cechy produktu:

  • etykiety samoprzylepne wykonane ze srebrnego poliestru;
  • idealne do eleganckiego i estetycznego oznaczania urządzeń elektronicznych i sprzętów biurowych;
  • wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu i temperaturę od -40°C do +150°C;
  • przeznaczone do czarno-białych drukarek laserowych;
  • dostępne w dwóch opcjach: pakowane po 20 lub po 100 arkuszy w opakowaniu;
  • na naszej stronie internetowej, w zakładce Oprogramowanie, dostępne jest darmowe i łatwe w użyciu oprogramowanie DESIGN & PRINT do samodzielnego projektowania i zadruku etykiet.

Sprzątanie firmowych półek zarówno tych w biurze, jak i w magazynach nie należy do łatwych zadań. Inwentaryzacja jest zazwyczaj monotonnym, czasochłonnym zajęciem, więc nietrudno o pomyłki w trakcie liczenia. Na szczęście istnieją sposoby, które ułatwiają i usprawniają tą czynność. Wystarczy w czytelny sposób oznakować określone przedmioty, np. opisując je za pomocą etykiet samoprzylepnych, a następnie posegregować je według przyjętych kryteriów.