Jak tworzyć spersonalizowane naklejki?

Nic prostszego! Skorzystaj z oferty Avery Zweckform, dzięki której od podstaw przygotujesz naklejki dokładnie takie, jakich potrzebujesz!

Jak przygotować właściwe etykiety samoprzylepne na produkty?

Zrób własne etykiety na projekty biznesowe lub osobiste w kilku prostych krokach.

Chcesz wiedzieć, jak łatwo, szybko i profesjonalnie zrobić własne etykiety? Dzięki naszemu łatwemu w obsłudze kreatorowi etykiet możesz zrobić praktycznie wszystko! Dodać obraz, grafikę, logo i niestandardowy tekst, albo skorzystać z wielu gotowych projektów i wzorów, aby stworzyć własne etykiety do użytku biznesowego lub prywatnego. Bez względu na to, jakiej naklejki potrzebujesz, Avery Zweckform ma dla Ciebie idealne rozwiązanie!

1. Oprogramowanie online

Otwórz aplikację Design&Print na dowolnym urządzeniu i zacznij projektować.

2. Wybierz szablon, lub stwórz projekt samodzielnie

Kreator etykiet oferuje wiele gotowych projektów, które możesz wykorzystać do tworzenia etykiet produktowych, etykiet wysyłkowych i adresowych, lub etykiet organizacyjnych i identyfikacyjnych. Wśród szablonów znajdziesz także inspiracje na naklejki na zbliżające się przyjęcie urodzinowe, oznaczenia kuchenne, na przetwory, etykiety na przyprawy i wiele innych.

3. Dostosuj wzór do swoich potrzeb!

Kreator daje wiele możliwości edycji, do wyboru masz mnóstwo opcji czcionek oraz funkcji tekstowych. Możesz wstawić logo i inne dowolne grafiki, lub korzystać z bazy zdjęć od Avery Zweckform. Sprawdź również funkcje tworzenia korespondencji seryjnej, generowania kodów kreskowych oraz QR. Wstawiaj dowolne kształty, tła i rozmieszaj według własnego uznania.

Dostosuj szablon

4. Użyj projektu do samodzielnego wydruku etykiet lub zleć usługę

Zamów puste arkusze etykiet samoprzylepnych w kreatorze internetowym na stronie www.avery-zweckform.pl/skompletuj-mix-arkuszy lub przekaż do realizacji w naszej drukarni online. Możesz też skorzystać z naszych standardowych produktów w opakowaniach detalicznych, dostępnych w sklepach stacjonarnych i na platformach internetowych.

5. Sprawdź i zapisz swoją etykietę

Gotowy projekt możesz wykorzystać w przyszłości, lub użyć go do innego zastosowania np. na arkuszu naklejek w innym kształcie i rozmiarze.

Sprawdź i zapisz swoją etykietę

Znajdź najlepsze rozwiązanie!

Avery Zweckform oferuje różnorodne możliwości tworzenia i zadruku naklejek. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że mamy odpowiedź na każde zapotrzebowanie w zakresie etykiet samoprzylepnych. Nasi specjaliści doradzą Ci i pomogą wybrać najlepszą opcję!