Kup idealną etykietę!

Najwyższa jakość produktów od Avery Zweckform

Potrzebujesz oznaczeń do biura, magazynu lub do domu? Zaufaj wiodącej na rynku firmie! W Avery Zweckform znajdziesz bogatą ofertę etykiet samoprzylepnych idealnych np. na: produkty, butelki lub słoiki, do oznaczania paczek i korespondencji, a nawet naklejek na działy logistyczne oraz produkcję.

Potrzebujesz oznaczeń do biura, magazynu lub do domu? Zaufaj wiodącej na rynku firmie! W Avery Zweckform znajdziesz bogatą ofertę etykiet samoprzylepnych idealnych np. na: produkty, butelki lub słoiki, do oznaczania paczek i korespondencji, a nawet naklejek na działy logistyczne oraz produkcję. Ponadto, u nas możesz indywidualnie dostosować do swoich potrzeb zamawianą liczbę arkuszy.

Dzięki naszemu konfiguratorowi zamówień masz możliwość miksowania kształtów, materiałów, a także ilości arkuszy etykiet, które chcesz zamówić. Oferujemy zatem bardzo szeroką dowolność w komponowaniu spersonalizowanego mixu arkuszy, idealnego dla Twoich aktualnych potrzeb!

przewodnik pick&mix
wszystkie etykiety

Przegląd wszystkich niezadrukowanych etykiet

Oferujemy ponad  1000 różnych wariantów etykiet  - w wielu kształtach, rozmiarach i materiałach do wyboru. Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform są odpowiednie do zadruku w zwykłych, domowych drukarkach laserowych i/lub atramentowych. Dokładne informacje znajdziesz na naszej stronie oraz na opakowaniu każdego produktu.

>Sprawdź ofertę

Samodzielnie zaprojektuj etykiety

Udało Ci się skomponować swój mix arkuszy? Teraz czas zająć się projektami etykiet. Pomoże w tym bezpłatne oprogramowanie Design&Print online dostępne na naszej stronie. Znajdziesz w nim idealnie dopasowane, puste oraz wstępnie zaprojektowane szablony wszystkich etykiet Avery Zweckform.

Uwaga! Pamiętaj, aby znaleźć dokładnie taki sam szablon etykiet w oprogramowaniu, jaki masz w skompletowanym zamówieniu z arkuszami.

>Przejdź do programu

Samodzielnie wydrukuj etykiety

Pamiętaj, że oferowane przez nas etykiety są przeznaczone do samodzielnego zadruku. Po otrzymaniu zamówienia i stworzeniu własnego projektu nadszedł czas na ostatni etap, czyli drukowanie etykiet. Zwróć uwagę na to, że niektóre materiały nadają się tylko do drukarek laserowych, a niektóre tylko do atramentowych.

Przed drukowaniem polecamy przeczytać 10 naszych wskazówek dotyczących idealnego drukowania etykiet

>Sprawdź

FAQ - często zadawane pytania dotyczące etykiety samoprzylepnych

Jak zrobić projekt etykiety?

Aby zaprojektować własną etykietę można wykorzystać istniejące narzędzia takie, jak np. szablony Microsoft Word® lub skorzystać z naszego oprogramowania do projektowania oznaczeń Avery Design&Print Online. 

Bezpłatne oprogramowanie oferuje idealnie dopasowane puste oraz wstępnie zaprojektowane szablony dla wszystkich produktów Avery Zweckform, np. etykiet adresowych, inwentaryzacyjnych, na segregatory, wizytówek itp.

Jakie etykiety samoprzylepne wybrać?

Najczęściej używane są białe etykiety samoprzylepne, które umożliwiają dowolny nadruk czarny lub kolorowy, a także odręczne zapiski. Możesz jednak wybrać również kolorowe etykiety, by wyróżnić swoją markę lub produkt.

Jakie są rozmiary etykiet?

Oferujemy etykiety w wielu różnych rozmiarach, które są zależne od wybranego kształtu. 

Czy każda drukarka może wydrukować naklejkę?

Tak. Jedynym wymogiem jest zastosowanie specjalistycznego papieru samoprzylepnego i sprawdzenie informacji dotyczących drukowania znajdujących się na opakowaniu. Naklejki możemy drukować zarówno za pomocą drukarek atramentowych, jak i ich laserowych odpowiedników. 

Co powinna zawierać etykieta produktu?

Etykiety umieszczane na produktach są bardzo ważnym narzędziem nie tylko marketingowym, ale również informacyjnym. Elementy, które powinna zawierać etykieta produktu wymienione są w ustawach zarówno prawa polskiego jak i unijnego. Najbardziej rygorystyczne przepisy dotyczą produktów spożywczych jednak pewne informacje muszą znaleźć się na każdej etykiecie i opakowaniu, niezależnie od rodzaju produktu.