Przewodnik po konfiguratorze zamówienia

Najwyższa jakość produktów od Avery Zweckform

Potrzebujesz oznaczeń do biura, magazynu lub do domu? Zaufaj wiodącej na rynku firmie! W Avery Zweckform znajdziesz bogatą ofertę etykiet samoprzylepnych idealnych np. na: produkty, butelki lub słoiki, do oznaczania paczek i korespondencji, a nawet naklejek na działy logistyczne oraz produkcję.

Potrzebujesz oznaczeń do biura, magazynu lub do domu? Zaufaj wiodącej na rynku firmie! W Avery Zweckform znajdziesz bogatą ofertę etykiet samoprzylepnych idealnych np. na: produkty, butelki lub słoiki, do oznaczania paczek i korespondencji, a nawet naklejek na działy logistyczne oraz produkcję. Ponadto, u nas możesz indywidualnie dostosować do swoich potrzeb zamawianą liczbę arkuszy.

Dzięki naszemu konfiguratorowi zamówień masz możliwość miksowania kształtów, materiałów, a także ilości arkuszy etykiet, które chcesz zamówić.

SMA przewodnik

Jak skompletować swój mix arkuszy?

Instrukcja video

wszystkie etykiety

Przegląd wszystkich niezadrukowanych etykiet

Oferujemy ponad  1000 różnych wariantów etykiet  - w wielu kształtach, rozmiarach i materiałach do wyboru. Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform są odpowiednie do zadruku w zwykłych, domowych drukarkach laserowych i/lub atramentowych. Dokładne informacje znajdziesz na naszej stronie oraz na opakowaniu każdego produktu.

>Sprawdź ofertę

Samodzielnie zaprojektuj etykiety

Udało Ci się skomponować swój mix arkuszy? Teraz czas zająć się projektami etykiet. Pomoże w tym bezpłatne oprogramowanie Design&Print online dostępne na naszej stronie. Znajdziesz w nim idealnie dopasowane, puste oraz wstępnie zaprojektowane szablony wszystkich etykiet Avery Zweckform.

Uwaga! Pamiętaj, aby znaleźć dokładnie taki sam szablon etykiet w oprogramowaniu, jaki masz w skompletowanym zamówieniu z arkuszami.

>Przejdź do programu

Samodzielnie wydrukuj etykiety

Pamiętaj, że oferowane przez nas etykiety są przeznaczone do samodzielnego zadruku. Po otrzymaniu zamówienia i stworzeniu własnego projektu nadszedł czas na ostatni etap, czyli drukowanie etykiet. Zwróć uwagę na to, że niektóre materiały nadają się tylko do drukarek laserowych, a niektóre tylko do atramentowych.

Przed drukowaniem polecamy przeczytać 10 naszych wskazówek dotyczących idealnego drukowania etykiet

>Sprawdź

FAQ - często zadawane pytania dotyczące etykiety samoprzylepnych

Jak zrobić własne etykiety?

Aby zaprojektować własne etykiety można wykorzystać istniejące narzędzia takie, jak np. szablony Microsoft Word® lub skorzystać z naszego oprogramowania do projektowania oznaczeń Avery Design&Print Online.

Bezpłatne oprogramowanie oferuje idealnie dopasowane puste oraz wstępnie zaprojektowane szablony dla wszystkich produktów Avery Zweckform, np. etykiet adresowych, inwentaryzacyjnych, na segregatory, wizytówek itp.

Co powinna zawierać etykieta?

Etykieta powinna zawierać:

1. nazwę produktu;
2.  logo firmy i ikonę; szczegóły dotyczące produkcji, takie jak lista składników;
3.  krótki opis produktu i jego historia (gdzie stosowne);
4.  elementy projektu, takie jak dopasowanie typografii i użycie białej przestrzeni.

Jak samemu wydrukować etykietę?

Do wydrukowania etykiety wystarczy zwykła drukarka atramentowa lub najprostsza drukarka laserowa. Niektóre platformy sprzedażowe dla niekomercyjnych użytkowników (jak np. popularne Vinted PL) generują etykiety automatycznie. Niemal zawsze plik ma format PDF.

Jaki papier na etykiety?

Biały papier o gramaturze 80g/m2 to jeden z podstawowych surowców, który umożliwia dowolny nadruk czarnym lub kolorowym tuszem, a także odręczne zapiski. Możesz jednak wybrać również kolorowe etykiety, by wyróżnić swoją markę lub produkt.

Jakie są rozmiary etykiet?

Oferujemy etykiety w wielu różnych rozmiarach, które są zależne od wybranego kształtu. Oferujemy ponad  4000 różnych wariantów etykiet  - w wielu kształtach, rozmiarach i materiałach do wyboru. Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform są odpowiednie do zadruku w zwykłych, domowych drukarkach laserowych i/lub atramentowych. Dokładne informacje znajdziesz na naszej stronie oraz na opakowaniu każdego produktu.

Co powinna zawierać etykieta produktu?

Etykiety umieszczane na produktach są bardzo ważnym narzędziem nie tylko marketingowym, ale również informacyjnym. Elementy, które powinna zawierać etykieta produktu wymienione są w ustawach zarówno prawa polskiego jak i unijnego. Najbardziej rygorystyczne przepisy dotyczą produktów spożywczych jednak pewne informacje muszą znaleźć się na każdej etykiecie i opakowaniu, niezależnie od rodzaju produktu.

Gdzie można znaleźć etykiety?

Etykiety można znaleźć w wielu sklepach stacjonarnych, księgarniach lub drogeriach. Większy wybór często można znaleźć w sklepach internetowych, takich jak Avery Zweckform. Gwarantujemy nie tylko duży wybór i znalezienie odpowiedniej etykiety do każdego zastosowania, ale także szybkie i bezpieczne zamawianie i dostawę oraz najwyższą jakość. Polegaj na nas, jeśli chodzi o wysokie standardy jakości, ostre wydruki i wiele innych korzyści. Zanurz się w świecie etykiet i zamów już dziś – przy okazji, bezpłatna dostawa już od 350zł !