Etykiety na kable

Nigdy więcej poplątanych kabli! Oznacz i uporządkuj kable z etykietami Avery Zweckform.

Etykiety, które idealnie nadają się do oznaczania i organizowania kabli komputerowych, telefonicznych oraz innych sprzętów w biurze i w domu. Materiał, z którego są wykonane jest odporny na działanie niekorzystnych warunków, dzięki czemu etykiety nadają się również do użytku zewnętrznego. Są odpornego na podarcie, wodę, brud, promieniowanie UV i zmiany temperatur od -20°C do +80°C.

etykiety na kable
Etykiety do oznaczania kabli L7950-20 Zawartość: Etykiet: 480 / Arkuszy: 20

Etykiety do oznaczania kabli L7950-20

60 x 40 mm
Etykiet: 480 / Arkuszy: 20
laserowe, kolorowe
Etykiety na kable

Utrzymanie porządku w plątaninie kabli wydaje się niemalże niemożliwe, jednak istnieje na to skuteczny sposób. Wystarczy skorzystać z etykiet Avery Zweckform, które zostały stworzone dokładnie w tym celu – mają one za zadanie pomóc Tobie w uporaniu się ze splątanymi kablami komputerów, monitorów, systemów telefonicznych i innych sprzętów zarówno w biurze, jak i w domu. Etykiety zostały wykonane z materiału odpornego na podarcie, wodę, brud, promienie UV, a także zmiany temperatur od -20°C do +80°C. Dzięki temu, że materiał jest odporny na działanie niekorzystnych warunków możesz wykorzystać te etykiety nie tylko w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz.

Przy pomocy darmowych szablonów i oprogramowania etykiety Avery Zweckform na arkuszach A4 można łatwo i samodzielnie zaprojektować oraz wydrukować. Dzięki temu masz możliwość szybkiego stworzenia kreatywnych, spersonalizowanych wzorów etykiet, które następnie można wydrukować w drukarce atramentowej, lub w drukarce laserowej – w zależności od modelu etykiet, które wybierzesz.

Nie trać więcej czasu na rozplątywanie kłębowiska kabli! Łatwo, szybko i czytelnie oznacz każdy kabel osobną etykietą i zachowaj taki porządek na długi czas.