Białe etykiety papierowe do wszechstronnych zastosowań

Najlepsze etykiety Avery Zweckform

Ekologiczne
Etykiety samoprzylepne A4 do druku, Avery Zweckform UltraGrip 3483 3483 Zawartość: Etykiet: 400 / Arkuszy: 100
105 x 148 mm
Etykiet: 400 / Arkuszy: 100
atramentowe, laserowe, kolorowe laserowe
Ekologiczne
Etykiety samoprzylepne A4 do druku, Avery Zweckform UltraGrip 3475 3475 Zawartość: Etykiet: 2.400 / Arkuszy: 100
70 x 36 mm
Etykiet: 2.400 / Arkuszy: 100
atramentowe, laserowe, kolorowe laserowe
Ekologiczne
Etykiety samoprzylepne A4 do druku, Avery Zweckform UltraGrip 3659 3659 Zawartość: Etykiet: 1.200 / Arkuszy: 100
97 x 42,3 mm
Etykiet: 1.200 / Arkuszy: 100
atramentowe, laserowe, kolorowe laserowe
Ekologiczne
Etykiety samoprzylepne A4 do druku, Avery Zweckform UltraGrip 3474 3474 Zawartość: Etykiet: 2.400 / Arkuszy: 100
70 x 37 mm
Etykiet: 2.400 / Arkuszy: 100
atramentowe, laserowe, kolorowe laserowe
Ekologiczne
Etykiety samoprzylepne A4 do druku, Avery Zweckform UltraGrip 3424 3424 Zawartość: Etykiet: 1.200 / Arkuszy: 100
105 x 48 mm
Etykiet: 1.200 / Arkuszy: 100
atramentowe, laserowe, kolorowe laserowe
Ekologiczne
Etykiety samoprzylepne A4 do druku, Avery Zweckform UltraGrip 3655 3655 Zawartość: Etykiet: 200 / Arkuszy: 100
210 x 148 mm
Etykiet: 200 / Arkuszy: 100
atramentowe, laserowe, kolorowe laserowe
Ekologiczne
Etykiety samoprzylepne A4 do druku, Avery Zweckform UltraGrip 3478 3478 Zawartość: Etykiet: 100 / Arkuszy: 100
210 x 297 mm
Etykiet: 100 / Arkuszy: 100
atramentowe, laserowe, kolorowe laserowe
Ekologiczne
Etykiety samoprzylepne A4 do druku, Avery Zweckform UltraGrip 3481 3481 Zawartość: Etykiet: 2.100 / Arkuszy: 100
70 x 41 mm
Etykiet: 2.100 / Arkuszy: 100
atramentowe, laserowe, kolorowe laserowe

Etykiety uniwersalne 

Uniwersalne etykiety papierowe od Avery Zweckform są dostępne w niezwykle szerokiej ofercie, dzięki czemu znajdziesz naklejkę do każdego zastosowania. Najwyższa jakość naszych produktów to gwarancja wydruku bez zacięć, pewnego przylegania nalepki do podłoża oraz wyraźnego wydruku bez rozmazanych i niewyraźnych elementów obrazu. Oferujemy etykiety samoprzylepne A4 kompatybilne ze wszystkimi standardowymi drukarkami biurowymi.

Marka Avery Zweckform to wiodący producent na rynku etykiet. Stworzone przez nas patenty i wykorzystywane technologie sprawiają, że projektowanie i wydruk naklejek jest szybkie i łatwe. Oferujemy bezpłatne narzędzie – kreator do projektowania etykiet online, dzięki któremu w kilka chwil stworzysz i wydrukujesz własną naklejkę, bez wychodzenia z domu.

Darmowy kreator etykiet online Avery Design&Print

Własne, profesjonalne naklejki na produkty, etykiety wysyłkowe lub do inwentaryzacji w kilka minut!

• Łatwe, intuicyjne narzędzie online, bez pobierania

• Projektuj etykiety samodzielnie gdziekolwiek jesteś

• Darmowe szablony, projekty i inspiracje w zasięgu ręki

• Zapisuj projekty na koncie, aby zawsze mieć do nich łatwy dostęp

Zacznij projektować!

UltraGrip - wypukła struktura gwarantująca precyzyjne pobieranie i prowadzenie arkusza

Płynny wydruk bez zacięć, na każdej drukarce!

gwarancja precyzyjnego wydruku bez zacięć
trójwymiarowy nadruk zapewnia precyzyjne podanie arkusza z podajnika
arkusz pewnie trzyma się rolek drukarki, co zapewnia optymalne prowadzenie
gwarancja dokładnego nadruku bez zacięć

Innowacyjna technologia UltraGrip

Opatentowane rozwiązanie od Avery Zweckform

W Avery Zweckform najważniejsza jest dla nas jakość produktów, dlatego dajemy gwarancję, że wszystkie nasze etykiety spełniają najwyższe standardy, są produkowane zgodnie z najnowszymi technologiami i posiadają liczne certyfikaty jakości.

Przełomowa technologia UltraGrip jest absolutnie wyjątkowa: arkusze etykiet są wykończone profilem 3D. Zapewnia to precyzyjne podawanie do drukarki i idealne prowadzenie arkusza. UltraGrip to nie tylko drukowanie bez zacięć, ale także zauważalnie lepsza jakość wydruku. Drukowanie nigdy nie było łatwiejsze!

Think&Care - Zrównoważony rozwój w Avery Zweckform

Jesteśmy Eko-Logiczni!

ILC Think&Care
Zrównoważony ekologicznie papier
zrównoważone ekologicznie opakowanie
Neutralne klimatycznie

Standardy jakości w Avery Zweckform to nowoczesne technologie poparte certyfikatami

Jakość naszych produktów jest dla nas najważniejsza!

Intensywny i wyraźny obraz
Mocny klej i niezawodne przyleganie
Technologia QuickPeel
Gwarantowany brak zacięć podczas druku

Polecane produkty z innych kategorii:

etykiety uniwersalne
etykiety adresowe i wysyłkowe
Etykiety produktowe

Etykiety, które idealnie nadają się do oznaczania produktów. Nadają profesjonalny wygląd towarom umożliwiając elegancką prezentację podstawowych informacji o produkcie, czy aktualnej cenie

baner etykiety kolorowe

FAQ's - Często zadawane pytania o etykietach uniwersalnych:

Aby prawidłowo przygotować etykiety do druku, postępuj zgodnie z następującymi sugestiami:

1. Wybierz odpowiedni program do projektowania etykiet: Avery Zweckform oferuje darmowy kreator etykiet online, znajdziesz w nim wiele gotowych, wstępnie zaprojektowanych szablonów do wszechstronnych zastosowań – zupełnie za darmo! Możesz je dowolnie spersonalizować i dostosowań do swoich potrzeb. Możesz również od zera stworzyć własny projekt naklejki i etykiety korzystając z bezpłatnych narzędzi do edycji tekstu i obrazu, korespondencji seryjnej, generowania kodów QR i kreskowych, a także naszej bazy danych z grafikami i obrazami.

2. Wybierz odpowiedni szablon etykiety: Najlepiej skorzystać z gotowych arkuszy etykiet, w ofercie Avery Zweckform znajdziesz naklejki i etykiety do każdego zastosowania w wielu rozmiarach, kształtach i w różnych materiałach. Korzystając z naszych naklejek i etykiet, możesz też użyć darmowych szablonów do wydruku etykiet w kompatybilnym programie do projektowania online. Szablony Avery Zweckform są także dostępne w programie Microsoft Word.

3. Dostosuj rozmiar i układ etykiet: Dobierz odpowiedni szablon do rozmiaru i kształtu etykiety, możesz też dostosować układ i orientację etykiet do swoich potrzeb. Dodaj tekst, grafikę lub inne elementy projektu, możesz np. wstawić swoje logo.

4. Ustaw parametry drukowania: Przed drukowaniem sprawdź ustawienia drukarki. Wybierz odpowiedni rodzaj papieru, lub inny materiał i jakość druku. W niektórych przypadkach możesz znaleźć informacje o ustawieniach na opakowaniu arkuszy etykiet. Wiele standardowych – domowych drukarek dysponuje opcją zadruku etykiet, grubych arkuszy kartonowych, a także folii, z której mogą być wykonane etykiety. Sprawdź przed wydrukiem, jak najlepiej ustawić parametry swojej drukarki. Pamiętaj, że szczegóły mogą się różnić w zależności od używanej drukarki, więc zawsze warto sprawdzić instrukcje dostarczone przez producenta.

5. Sprawdź podgląd: Zawsze sprawdzaj podgląd projektu przed drukiem, aby upewnić się, że wszystko jest zgodne z oczekiwaniami i mieści się na obszarze zadruku etykiety.

6. Przetestuj na próbnej kartce: Zanim wydrukujesz pełną ilość etykiet, przetestuj projekt i wydrukuj go zwykłej kartce papieru, aby mieć pewność, że wszystko jest prawidłowo wpasowane w arkusz. Pozwoli to także sprawdzić, czy kolory i elementy graficzne wyglądają zgodnie z oczekiwaniami.

7. Przygotuj drukarkę: Upewnij się, że drukarka jest gotowa do pracy i we właściwym zasobniku znajduje się odpowiednia ilość arkuszy z etykietami lub naklejkami do wydruku.

8 Wydrukuj etykiety: Po przeprowadzeniu testu, możesz przejść do drukowania pełnej ilości etykiet.

Aby utworzyć etykiety, możesz postępować zgodnie z poniższymi, ogólnymi wskazówkami. Specyficzne kroki mogą się różnić w zależności od używanego programu i zastosowania etykiety.

1. Otwórz program do projektowania: Uruchom program do projektowania graficznego, my polecamy darmowy kreator online od Avery Zweckform, który umożliwia kompleksowe i profesjonalne projektowanie naklejek i etykiet. Oferuje także wiele wstępnie zaprojektowanych szablonów, gotowych do personalizacji i dostosowania do własnych potrzeb.

2. Wybierz rozmiar i kształt etykiety: W wyszukiwarce kreatora wpisz kod produktu, lub wybierz listy kształt i rozmiar, na którym chcesz pracować. Możesz także skorzystać z dostępnych – gotowych szablonów z wieloma wstępnie zaprojektowanymi wzorami.

3. Wybierz narzędzia edycji: Do dyspozycji masz wiele narzędzi do projektowania, takich jak edytory tekstowe, z wieloma czcionkami do wyboru, różne kształty oraz obrazy i grafiki, aby stworzyć podstawową strukturę etykiety.

4. Dodaj tekst: Dodaj wszystkie istotne informacje, takie jak nazwa produktu, opis, informacje o składnikach, dane producenta itp., korzystając z narzędzia tekstowego.

5. Dodaj grafikę i elementy graficzne: Jeśli chcesz umieścić swoje logo, własny obrazek, zdjęcie lub inne elementy graficzne, dodaj je do projektu, korzystając z edytora obrazów. Możesz także skorzystać z bogatej bazy danych z grafikami, dostępnej w programie, lub wgrać bezpośrednio z Google Photos, lub darmowej galerii stockowej Pixabay.

6. Dostosuj styl i kolor: Dostosuj styl, kolor i czcionki, aby uzyskać pożądany wygląd etykiety, możesz także „bawić się” wyglądem grafik, korzystając z ustawień edytora obrazów.

7. Układ arkusza – marginesy i odstępy: Korzystając z oprogramowania od Avery Zweckform masz pewność, że Twoje projekty będą właściwie wpasowane w szablon arkusza. Upewnij się jedynie, że wstawione teksty i grafiki nie wystają poza wyznaczony w programie obszar zadruku.

8. Dodaj kody kreskowe: Jeśli potrzebujesz wstawić na etykietę kod kreskowy lub kod QR, skorzystaj ze zintegrowanego z programem narzędzia do generowania kodów. Swoje kody możesz również zaimportować z zewnętrznego źródła. Do Twojej dyspozycji w generatorze kodów jest ok. 20 różnych ich typów, np. takie jak kody kreskowe EAN-13, które są przeznaczone do produktów handlowych.

9. Przetestuj na podglądzie: Przed drukiem sprawdź projekt na podglądzie, aby zobaczyć, czy wszystko jest zgodne z oczekiwaniami.

10. Zapisz projekt: Zapisz projekt, abyś mógł go ponownie użyć lub dostosować w przyszłości. Możesz założyć konto w programie i zapisywać swoje projekty w chmurze, wówczas masz do nich dostęp, gdziekolwiek jesteś. Możesz również pobrać swój projekt w formacie pdf.

11. Przygotuj do druku: Skonfiguruj parametry drukowania, takie jak rodzaj zadruku, jakość druku, itp. Pamiętaj, że każda drukarka różni się pod względem ustawień druku, więc warto zapoznać się z instrukcją obsługi dostarczoną przez producenta. Avery Zweckform, jako producent etykiet zaleca wydruk etykiet papierowych, wybierając opcję w drukarce do zadruku etykiet. W przypadku wydruku naklejek na folii zalecamy wybór kategorii – folie, w ustawieniach druku. Większość domowych i biurowych drukarek najpopularniejszych producentów posiada takie ustawienia. W przypadku druku na bardzo grubych etykietach można także skorzystać z ustawienia wydruku na kartonie.

12. Wydrukuj etykiety: Po upewnieniu się, że wszystko jest gotowe, przejdź do drukowania etykiet.

Poniżej podajemy kilka przykładów, ale rynek etykiet oferuje wiele różnych rodzajów naklejek dostosowanych do różnorodnych zastosowań. Wybór konkretnego rodzaju etykiety zależy od celu, warunków eksploatacji i wymagań dotyczących ich trwałości.

1. Etykiety papierowe: Najpopularniejsze, standardowe etykiety wykonane z papieru, używane do uniwersalnych i wszechstronnych zastosowań: często wykorzystywane do oznaczania produktów, dokumentów, czy innych przedmiotów w biurze lub domu. Uniwersalne etykiety samoprzylepne posiadają warstwę kleju i są łatwe do 5rzyklejenia na różne powierzchnie. Często używane w handlu detalicznym, logistyce i przemyśle.

2. Etykiety foliowe: Wykonane z różnych rodzajów folii, charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne, wilgoć i ścieranie. Wykorzystywane do oznaczania produktów na otwartym powietrzu lub w trudnych warunkach. Dostępne w wersji przezroczystej, lub barwnej – najczęściej białej, żółtej lub srebrnej.

3. Etykiety barwne: Etykiety kolorowe dostępne są w różnych kolorach, co ułatwia organizację i identyfikację. Najpopularniejsze rodzaje etykiet kolorowych to etykiety neonowe, dostępne w rzucających się w oczy odcieniach. Naklejki w matowej lub błyszczącej kolorystyce.

4. Etykiety do oznaczania cen: Popularne w branży detalicznej, zwykle z kodem kreskowym, ceną i/lub opisem produktu. Jednym z rodzajów etykiet cenowych są metki na rolkach, aplikowane za pomocą metkownic – urządzeń do etykietowania produktów.

5. Etykiety bezklejowe – zawieszki: Etykiety zawieszane mogą służyć do przekazania informacji o produkcie, cenie, kodzie kreskowym itp. Zawieszki tego rodzaju są często używane w sklepach detalicznych. Zawieszki na butelkach są przeważnie stosowane w branży spożywczej, aby oznaczyć butelki z napojami, olejem, itp. Wiele osób wykorzystuje je także do użytku prywatnego, świetnie sprawdzają się, jako zawieszki weselne, na wódkę lub inne butelki z alkoholem.

6. Etykiety usuwalne: można je łatwo usunąć z powierzchni bez pozostawiania śladów kleju lub uszkodzeń oklejanej powierzchni. Są one przydatne w sytuacjach, gdzie wymagane jest tymczasowe oznaczenie, a jednocześnie istnieje potrzeba, aby etykieta była łatwa do odklejenia. Najpopularniejsze przykłady zastosowań etykiet usuwalnych to ceny w sklepach, oznaczanie regałów etykiety magazynowe, oznaczanie sprzętów, organizacja dokumentów itp.

7. Etykiety termiczne: Specjalne etykiety na rolce, które są drukowane bez użycia tuszu. Wymagają użycia dedykowanej drukarki do druku termicznego. Wykorzystywane w drukarkach termicznych, często do drukowania kodów kreskowych na etykietach produktów.

8. Etykiety na rolce: Zwykle wykorzystywane w automatycznych systemach etykietujących, co ułatwia przemysłowe oznaczanie produktów.