Etykiety uniwersalne

Etykiety uniwersalne do wszechstronnych zastosowań.

Idealne do adresowania kopert i przesyłek pocztowych, oznaczania dokumentów, produktów i wielu innych zastosowań. Dzięki temu, że posiadają supermocny klej doskonale przylegają również do kartonów. Etykiety są przeznaczone do wszystkich typów drukarek atramentowych, laserowych oraz kserokopiarek. Dzięki łatwym w użyciu i darmowym szablonom oraz oprogramowaniu można samodzielnie zaprojektować i wydrukować własne i spersonalizowane etykiety. W ofercie Avery Zweckform znajdują się również mini etykiety do opisywania ręcznego.

etykiety uniwersalne
Etykiety uniwersalne
Poznaj wszechstronne zastosowania etykiet!

Trwałe etykiety uniwersalne idealnie nadają się do wszechstronnych zastosowań. Sposobów ich wykorzystania jest naprawdę wiele – wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz kreatywności!

Przykładowe możliwości wykorzystania etykiet uniwersalnych, to chociażby oznaczanie dokumentów, produktów i przedmiotów codziennego użytku, lub adresowanie kopert i przesyłek. Supermocny klej zastosowany w etykietach uniwersalnych sprawia, że nie odklejają się one nawet od kartonowych powierzchni, a wydrukowany napis jest bardziej czytelny i schludny, niż wypisany ręcznie.

Etykiety posiadają szereg zalet technicznych i są to np.:

  • Supermocny klej, który daje gwarancję trwałego przylegania do podłoża.
  • Etykiety uniwersalne są przeznaczone do wszystkich typów drukarek atramentowych, laserowych oraz kserokopiarek, więc niezależnie od tego, z jakiego będziesz korzystać urządzenia – zadrukujesz je bez problemu. W ofercie można znaleźć także etykiety do opisu ręcznego.
  • Posiadają certyfikat TUV, który daje gwarancję bezpieczeństwa zadruku dla drukarek laserowych.
  • Wybrane rozmiary etykiet posiadają unikalny system QuickPEEL™ ułatwiający ich odrywanie od arkusza i szybsze przyklejanie do określonej powierzchni.
  • Są to ekologiczne etykiety z certyfikatem FSC, które podlegają pełnej utylizacji jako odpad papierowy.
  • Są dostępne w wielu popularnych rozmiarach.

Wszystko zależy od konkretnego produktu, a szczegółowe dane techniczne znajdziesz przy dokładnych opisach poszczególnych etykiet.

Trwałe etykiety uniwersalne doskonale sprawdzają się zarówno w domach, jak i w biurach, gdzie używa się różnych rodzajów drukarek i kopiarek. Wybór etykiet uniwersalnych daje gwarancję, że można kupować tylko jeden rodzaj etykiet pasujący do nich wszystkich, nawet do kserokopiarek. Dzięki temu jednemu rozwiązaniu dla wielu potrzeb związanych z oznaczaniem zawsze masz pewność, że odpowiednie etykiety są w zasięgu ręki.