Etykiety znamionowe

Etykiety i tabliczki do oznaczania środków trwałych podczas serwisu, czy inwentaryzacji.

Idealnie nadają się do oznaczania własności – zarówno urządzeń, jak i innych sprzętów służbowych i prywatnych.

Etykiety znamionowe srebrne
tabliczki znamionowe do opisu ręcznego
Gotowe tabliczki znamionowe, serwisowe i inwentaryzacyjne do oznaczania własności.
Etykiety znamionowe srebrne
Eleganckie etykiety inwentaryzacyjne do tworzenia tabliczek znamionowych.
tabliczki inspekcyjne
Do odręcznego oznaczania przeglądów serwisowych i tworzenia tabliczek kontrolnych.
Znamionowe

Systematyczne przeprowadzanie inwentaryzacji środków trwałych należy do jednego z podstawowych obowiązków w każdej firmie, warto więc jak najbardziej usprawnić wykonywanie tego zadania. Z pewnością może w tym pomóc oznaczanie mienia tabliczkami i etykietami, które idealnie się do tego nadają.

Przy oznaczaniu własności niezwykle przydatne okazują się być srebrne etykiety i tabliczki znamionowe od Avery Zweckform, dlatego warto z nich korzystać, by usprawnić proces inwentaryzacju, magazynowania, czy po prostu opisywania i porządkowania mienia. Ponadto, srebrne tabliczki wyglądają bardzo elegancko, stylowo i estetycznie, więc idealnie nadają się do oznaczania m.in. komponentów i małych urządzeń.

Kolejną ważną cechą tabliczek znamionowych jest fakt, iż są one bardzo wytrzymałe nawet na działanie niekorzystnych warunków. Są one m.in: wodoodporne, odporne na temperatury, zabrudzenia i trudne warunki pogodowe, zatem mogą być wykorzystywane również do użytku zewnętrznego.

Wśród produktów znamionowych znajdują się etykiety na arkuszach A4 przeznaczone do zadruku, a także tabliczki znamionowe w małych, praktycznych opakowaniach, które są przeznaczone do opisu ręcznego.