Mistrzowski rabat 15%

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Dostawa i zwroty Konto użytkownika Oprogramowanie Design & Print Produkty Szablony Word Usługa drukarska Zamówienia i płatność

Niemal wszystkie z naszych produktów mogą być wydrukowane z użyciem Microsoft Word, musisz jednak wybrać spośród produktów A4/A5. Microsoft Word domyślnie pokazuje produkty dostępne w USA, które korzystają z papieru w rozmiarze listowym. Jeśli tworzysz etykiety lub korespondencję seryjną w Microsoft Word 2007, wybierz Avery A4 i A5 z listy "Dostawca etykiet ". We wcześniejszych wersjach Microsoft Word, wybierz rozmiar Avery A4 i A5 z listy produktowej etykiet. Następnie przewiń w dół listy kodów aby odnaleźć szukany kod do oprogramowania.

Kliknij na pasek narzędzi "Układ Strony " - W "Ustawieniach strony " kliknij małą strzałkę na prawo od tekstu "Ustawienia strony ". Otworze się odpowiednie okno dialogowe. - W oknie "Ustawieniach strony " kliknij zakładkę "Papier " - W polu "Rozmiar papieru " kliknij strzałkę aby rozwinąć listę i wybierz A4 (210 x 297mm) - Kliknij "Domyślne " po lewej stronie, na dole okna. Pojawi się pytanie czy chcesz zmienić ustawienia domyślne strony. - Kliknij "Tak ". Okno dialogowe zostanie zamknięte.

Kliknij na symbol "Office " w lewym górnym rogu ekranu - Przejedź w dół i kliknij "Drukuj " - Otwiera się okno dialogowe "Drukowanie ". Kliknij "Właściwości ". Otwiera się okno dialogowe właściwości drukarki. Ważne jest abyś odnalazł pole pozwalające na zmianę rozmiaru papieru i ustawił je na A4. Każda drukarka wyświetla inne opcje w swoich właściwościach, dlatego zalecamy sprawdzenie ich w instrukcji drukarki lub na stronie internetowej producenta - Jeśli korzystasz z wielu drukarek, powinieneś powtórzyć powyższe kroki dla każdej z nich.

Rozmiar papieru w MS Word powinien być ustawiony na A4. W przypadku Microsoft Word 2007, opcję tę ustawia się w oknie "Układ Strony ". We wcześniejszych wersjach Worda jest ona zmieniana w "Ustawieniach Strony ". Opcję tę powinieneś także ustawić we właściwościach drukarki.

Najczęściej etykiety lub wizytówki nie drukują się prawidłowo, ponieważ rozmiar papieru nie jest ustawiony na A4. W ustawieniach Microsoft Windows rozmiar papieru powinien być ustawiony na A4. Jeśli do Twojego komputera podłączonych jest kilka drukarek, musisz sprawdzić ustawienia drukarki, na której chcesz drukować etykiety. Ponadto, jeśli podczas drukowania korzystasz z jakiegokolwiek oprogramowania, upewnij się, że ma ono również ustawiony rozmiar papieru na A4. Sposób zmiany tych ustawień różni się w zależności od oprogramowania. Przykładowo, w Microsoft Word ustawienia te możesz zmienić w "Układzie strony " (Office 2007) lub w "Ustawieniach strony " (wersje wcześniejsze).

Microsoft Word używa domyślnie amerykańskich ustawień. Oznacza to, że, o ile nie wybierzesz rozmiaru A4 lub A5, pojawią się amerykańskie etykiety Avery, używające papieru w rozmiarze listowym oraz innych kodów do oprogramowania. W Microsoft Word 2007, wybierz Avery A4/A5 z listy "Dostawca etykiet ". We wcześniejszych wersjach Microsoft Word, wybierz rozmiar Avery A4 i A5 w liście produktowej etykiet. Przewiń w dół listy kodów i wyszukaj odpowiedni kod do oprogramowania.