Program Avery® Design&Print

Darmowe, wszechstronne i proste oprogramowanie do projektowania i druku etykiet oraz innych produktów Avery Zweckform

Darmowe oprogramowanie do projektowania od Avery Zweckform jest dostępne zarówno w wersji do pobrania jak i w Twojej wyszukiwarce - online. Możesz z niego korzystać wszędzie: w domu, w biurze, na komputerach PC, Mac a także na tablecie. Program oferuje bardzo szeroką ofertę szablonów do projektowania naszych produktów: szablony puste, wstępnie zaprojektowane wzory oraz projekty gotowe do użycia. Łatwo i szybko twórz i drukuj etykiety adresowe, wizytówki, identyfikatory, zaproszenia, ulotki i wiele innych.

image

Nasze oprogramowanie do projektowania i drukowania etykiet, wizytówek i innych produktów oferuje:

Tworzenie tekstów

Możesz utworzyć i dowolnie formatować teksty. Szeroka oferta czcionek oraz efektów.

Grafika, obrazy i logo

Możesz zaimportować obrazy we wszystkich standardowych formatach graficznych (jpg, png, itp.) oraz zachowane projekty z programu Design Pro (* .zdl) i używać ich w projekcie.

Szablony

Możesz skorzystać z gotowych wzorów - oferujemy ponad 1000 różnorodnych projektów, aby ułatwić Ci pracę. Oferujemy również puste szablony dla wszystkich produktów jako bazę do tworzenia własnych projektów.

Zapisywanie i przechowywanie projektów

Możesz zapisać i ponownie wykorzystać swoje projekty na swoim koncie Avery® online. Możesz łatwo aktualizować lub dostosowywać swoje projekty jednym kliknięciem. Twój gotowy projekt może być dostosowany do innych produktów Avery Zweckform, dzięki czemu możesz go łatwo przetwarzać i używać ponownie.

Druk

Dzięki szablonom można drukować precyzyjnie na etykietach, wizytówkach i innych produktach - szybko i profesjonalnie.

Korespondencja seryjna i kody kreskowe

Oprogramowanie oferuje funkcję korespondencji seryjnej, np. do drukowania etykiet adresowych. Możesz równierz generować kody kreskowe, kody QR, a także numery seryjne. Korzystając z oprogramowania możesz drukować pojedyncze etykiety oraz całe arkusze etykiet.

Bezpłatne szablony i oprogramowanie do drukowania etykiet

Wydrukuj swój produkt Avery Zweckform - łatwo i szybko