CSR Społeczna odpowiedzialność biznesu w Avery Zweckform!

Think & Care to również kampania społecznej odpowiedzialności biznesu wprowadzona jako plan działań marki Avery Zweckform na najbliższe lata. Ekologia i strategia dojrzałego oraz rozważnego zarządzania marką były podstawową zasada działania firmy w przeszłości. Pragniemy kontynuować ten kierunek pracy, dlatego uczyniliśmy go naszym priorytetem na przyszłość.

Broszura o zrównoważonym rozwoju Avery Zweckform

Think&care - zrównoważony rozwój
1. zrównoważone produkty T&C

1. Ekologiczne produkty i opakowania

Naszym celem jest zapewnienie, że wszystkie produkty Avery Zweckform spełnią surowe kryteria zrównoważonego rozwoju do 2025 roku. Chcemy stale minimalizować ślad ekologiczny naszych etykiet.

2. użytkowanie i utylizacja T&C

2. Zrównoważone użytkowanie i utylizacja

Wspieramy naszych klientów w odpowiedzialnym i przyjaznym dla środowiska użytkowaniu i utylizacji etykiet Avery Zweckform przez cały "cykl życia produktu".

3. odpowiedzialność społeczna T&C

3. Odpowiedzialność społeczna

Naszym pracownikom oferujemy nowoczesne i elastyczne warunki pracy, które są zgodne z oczekiwaniami ekologicznymi i społecznymi nowoczesnego społeczeństwa.

4. produckaj neutralna klimatycznie T&C

4. Produkcja neutralna klimatycznie

Postępując zgodnie z założeniami żrównoważonego rozwoju uzuskaliśmy znak firmy neutralnej pod względem emisji CO2, certyfikowany przez Focus Future.