Etykiety zabezpieczające

Etykiety i plomby do zabezpieczania sprzętów elektronicznych i biurowych.

Etykiety – plomby bardzo skutecznie zabezpieczają mienie osobiste, ponieważ po oderwaniu etykiety od podłoża pozostawiają napis STOP i nie dają się ponownie nakleić. W związku z tym doskonale nadają się do zabezpieczania urządzeń elektronicznych, sprzetów oraz mebli biurowych, a także CD. Etykiety – plomby są: wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu i temperaturę od -40°C do +90°C.

baner etykiety zabezpieczające
etykiety plomby
Etykiety - plomby do zabezpieczania nośników danych lub sprzętów elektronicznych po serwisie.
etykiety triple bond
Etykiety z ekstra mocnym klejem na bazie kauczuku przylegają 3x mocniej od etykiet papierowych.
etykiety zabezpieczające no peel
Etykieta zabezpieczająca, próba jej usunięcia jest od razu widoczna.
Etykiety zabezpieczające

Bezpieczeństwo zarówno służbowych, jak i prywatnych dokumentów oraz sprzętów jest bardzo istotną kwestią. Aby mieć pewność, że Twoja własność nie wpadnie w niepowołane ręce warto skorzystać z kilku naszych ciekawych rozwiązań.

W ofercie Avery Zweckform znajdują się produkty idealne do ochrony i zabezpieczenia mienia, są to przede wszystkim: etykiety-plomby, etykiety NoPeel oraz etykiety Triple Bond. W zależności od tego, który produkt wybierzesz, będziesz mieć gwarancję określonego sposobu ochrony danego przedmiotu.

Etykiety zabezpieczające, których próba odklejenia jest natychmiastowo widoczna, doskonale nadają się do oznaczania takich przedmiotów, jak: komputery, maszyny, urządzenia biurowe, a także do ochrony danych, np. poprzez oznaczenie pudełek zawierających płyty CD/DVD. Poza tym doskonale sprawdzają się przy oznaczaniu własności oraz zamieszczaniu informacji ostrzegawczych.

Cechy charakterystyczne poszczególnych etykiet zabezpieczających znajdziesz przy opisach danej grupy produktowej.