Etykiety zabezpieczające

Etykiety i plomby do zabezpieczania sprzętów elektronicznych i biurowych.

Etykiety – plomby bardzo skutecznie zabezpieczają mienie osobiste, ponieważ po oderwaniu etykiety od podłoża pozostawiają napis STOP i nie dają się ponownie nakleić. W związku z tym doskonale nadają się do zabezpieczania urządzeń elektronicznych, sprzetów oraz mebli biurowych, a także CD. Etykiety – plomby są: wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu i temperaturę od -40°C do +90°C.

Zobacz darmowe szablony
Etykiety zabezpieczające
etykiety foliowe zabezpieczające

Do drukarek laserowych

Etykiety Triple Bond

Do drukarek laserowych

Etykiety No Peel teaser

Do drukarek laserowych

Etykiety zabezpieczające

Bezpieczeństwo zarówno służbowych, jak i prywatnych dokumentów oraz sprzętów jest bardzo istotną kwestią. Aby mieć pewność, że Twoja własność nie wpadnie w niepowołane ręce warto skorzystać z kilku naszych ciekawych rozwiązań.

W ofercie Avery Zweckform znajdują się produkty idealne do ochrony i zabezpieczenia mienia, są to przede wszystkim: etykiety-plomby, etykiety NoPeel oraz etykiety Triple Bond. W zależności od tego, który produkt wybierzesz, będziesz mieć gwarancję określonego sposobu ochrony danego przedmiotu.

Etykiety zabezpieczające, których próba odklejenia jest natychmiastowo widoczna, doskonale nadają się do oznaczania takich przedmiotów, jak: komputery, maszyny, urządzenia biurowe, a także do ochrony danych, np. poprzez oznaczenie pudełek zawierających płyty CD/DVD. Poza tym doskonale sprawdzają się przy oznaczaniu własności oraz zamieszczaniu informacji ostrzegawczych.

Cechy charakterystyczne poszczególnych etykiet zabezpieczających znajdziesz przy opisach danej grupy produktowej.