Etykiety na butelki weselne

Idealne jako dekoracja stołu weselnego lub prezent dla gości

Stwórz własne naklejki na butelki weselne samemu lub dzięki DARMOWYM szablonom od Avery Zweckform. Tutaj znajdziesz klimatyczne, eleganckie darmowe szablony etykiet na butelki weselne.

Etykiety na butelki weselne

Stwórz własne etykiety na butelki

dzięki naszym darmowym szablonom, które można dostosować w zaledwie kilku krokach

Szablon ślubny 1
Zaprojektuj kartkę
Szablon świąteczny 2
Zaprojektuj kartkę
Szablon ślubny 3
Zaprojektuj kartkę
Zaprojektuj i zleć wydruk

Naklejki weselne

Zaprojektuj i zleć wydruk

Butelki wina z pyszną zawartością i spersonalizowaną etykietą to świetne upominki dla gości weselnych. Butelka szampana to również błyszczący prezent, który idealnie pasuje do nastroju imprezy.

Powiemy Ci, jak w mgnieniu oka stworzyć własne spersonalizowane wino weselne lub wódkę weselną z butelki kupionej w sklepie ze specjalnymi etykietami na butelki. Nie bój się zaprojektować własnej etykiety na butelkę! Dzięki zabawnym wierszykom rozbawią nie jednego gościa, ale też zachęcą do wznoszenia toastów za Parę Młodą. Oprócz walorów dekoracyjnych, mogą okazać się bardzo dobrym sposobem na rozkręcenie waszego przyjęcia weselnego.

Wystarczy wybrać jeden z naszych pięknych, bezpłatnych szablonów, a następnie. zlecić wydrukowanie etykiet naszej profesjonalnej drukarni.

Kup etykiety na butelki

Zawieszki na butelki

Zawieszki na butelki

Zaprojektuj i zleć wydruk

Oprócz naklejek możesz też wykorzystać nowość od Avery Zweckform - Zawieszki z własnym zadrukiem. Zawieszki na wódkę weselną to znakomity i oryginalny sposób na personalizacje weselnego alkoholu. Różnorodny design sprawi, że każdy trunek z pewnością będzie wyglądał wyjątkowo. Zawieszki na alkohol można dopasować do wystroju sali weselnej. Świetnie sprawdzą się jako dekoracja stołów.

Zawieszki na butelki będą uroczą pamiątką, dla gości którym wręczacie butelki z alkoholem weselnym w podziękowaniu za przybycie. Wystarczy stworzyć włansy projekt lub wybrać jeden z naszych pięknych, bezpłatnych szablonów, a my zadrukujemy daną zawieszkę.

Kup zawieszki