Przygotowania do Świąt to świetna zabawa

W ferworze przedświątecznej gorączki znajdź czas na zabawę i chwile spędzone z rodziną. Mamy kilka pomysłów, jak kreatywnie i praktycznie wykorzystać ten czas oraz sprawić bliskim wiele radości! Własnoręcznie przygotuj kartki z życzeniami, będzie to z pewnością miły akcent, który dostarczy szczególnie dzieciom wielu atrakcji.

Również pięknie zapakowane prezenty będą cieszyły oko pod ustrojoną choinką. Do ozdabiania i dekoracji użyj naklejek, które możesz wydrukować samodzielnie, korzystając z darmowych szablonów świątecznych w naszym oprogramowaniu. Możesz też zamówić gotowe etykiety wydrukowane w drukarni online. Przejrzyj także ofertę nalepek z serii Z-Design i zobacz jak wiele dają możliwości.

Przygotowania do Świąt to świetna zabawa
Życzenia na własnoręcznie wykonanych kartkach

Życzenia świąteczne na własnoręcznie wykonanych kartkach

Do zrobienia kartek świątecznych potrzebne Ci będą:

- Kartki technicznego papieru – białe, bądź kolorowe, lub arkusze w kolorze naturalnego brązu w zależności od motywu i pomysłu

- Nasze kolorowe naklejki świąteczne z różnymi motywami i wzorami, może użyć gotowych naklejek, lub zaprojektować je i wydrukować samodzielnie

- Przybory plastyczne, takie jak nożyczki, długopisy i klej itp.

- Inne materiały do ​​wykonania i ozdabiania kartek świątecznych jak np. sznurki, kokardki i wata, plastelina w różnych kolorach, brokat itp.

Puścić wodze fantazji i daj się ponieść duchowi Świąt! :)

Pakowanie prezentów świątecznych

Pakowanie prezentów świątecznych

Chcesz, aby Twoje prezenty bożonarodzeniowe pięknie się prezentowały i miały szczególnie osobisty charakter? Nic prostszego! Skorzystaj z oferty świątecznej Avery Zweckform i wykorzystaj nasze inspiracje, dzięki którym łatwo stworzysz piękne dekoracje.

Wśród naklejek Z-Design z motywem bożonarodzeniowym znajdziesz gotowe ozdoby do swoich kartek, zawieszek prezentowych, upominków oraz dekoracji. Jeżeli chcesz stworzyć personalizowane naklejki, skorzystaj z oferty naszej drukarni, w której zamówisz gotowy produkt według własnego projektu, Możesz także kupić arkusze etykiet, które samodzielnie zaprojektujesz i zadrukujesz w domu. Możesz skorzystać z wielu darmowych szablonów dostępnych w kreatorze online, na naszej stronie.

Wykorzystaj nasze pomysły i inspiracje do tworzenia dekoracji i ozdabiania prezentów: