Drukarnia naklejek Avery Zweckform

Wydrukuj online - tanio i szybko

Stwórz swoją naklejkę w zaledwie kilku krokach i zamów ją bezpośrednio z naszej drukarni. 

  • Prześlij projekt, zaprojektuj naklejki online lub skorzystaj z darmowego szablonu
  • Drukowanie naklejek również w małych ilościach
  • Gwarantowana najwyższa jakość druku w jakości marki
  • Brak minimalnej ilości zamówienia
  • Darmowa dostawa od 99zł
  • Szybka dostawa

KUP TERAZ!

Jak zaprojektować naklejki do druku?

Stwórz oznaczenia z własnym motywem – szybko i łatwo

Wybierz idealną naklejkę, prześlij własne logo i/lub inne dane do druku, takie jak obrazy i zdjęcia, a następnie wybierz takie elementy jak rozmiar, kształt, materiał czy ilość arkuszy naklejek. Dzięki naszej natychmiastowej kalkulacji nie doświadczysz niechcianych niespodzianek jeśli chodzi o cenę. Po złożeniu zamówienia natychmiast otrzymujemy informację o zleceniu drukowania spersonalizowanych arkuszy, następnie drukujemy Twoje produkty, a Ty otrzymasz je bezpośrednio pod Twoje drzwi w ciągu zaledwie kilku dni.

Najpopularniejsze kształty naklejek

Wydrukuj naklejki online – 80 sztuk już od 60,60 zł

Okrągłe, prostokątne, owalne, kwadratowe czy banderole? W naszej drukarni naklejek znajdziesz ogromny wybór różnych kształtów idealnie dopasowanych do Twojego projektu. Wszystkie naklejki można również wybrać w szerokiej gamie formatów, więc masz gwarancję, że znajdziesz to, czego szukasz. Następnie prześlij nam swój projekt, zamów ją i zleć nam wydrukowanie w najwyższej jakości.
Przegląd wszystkich kształtów.

Przegląd wszystkich materiałów do ​​naklejek

Niezależnie od tego, czy szukasz naklejek do przestrzeni zamkniętych czy na dwór, czy chcesz może zapewnić profesjonalny wygląd produktu, czy też skutecznie zaprezentować swoje komunikaty reklamowe: dokonałeś właściwego wyboru wchodząc na tę stronę! Możesz zaprojektować własne naklejki przy użyciu papieru białego, przezroczystego, złotego czy z recyklingu. Jeśli chcesz czegoś trwalszego, odpornego na promieniowanie UV lub wilgoć, nasze naklejki foliowe są idealne. Każdą naklejkę może posiadać wykończenie laminatem matowym lub błyszczącym. Na koniec nakładany jest lakier ochronny, który ochroni Twój nadruk przez wytarciem lub poplamieniem.
Do przeglądu materiałów.

Popularne metody wykorzystania naklejek

Na produkty, żywność, napoje, kosmetyki i wiele innych

Chcesz oznaczyć swoje produkty wszystkimi ważnymi informacjami, na przykład ceną, składem lub datą przydatności do spożycia? Rozwiązanie: zleć wydrukowanie napisów na naklejkach od Avery Zweckform.  Zapewniamy profesjonalny druk i najlepsze rezultaty. 
Odkryj wszystkie aplikacje

FAQ - pytania dotyczące usługi drukarskiej WePrint™

Jak zrobić swoje własne naklejki?

Dzięki wielu opcjom przesłania nam projektu w usłudze drukarskiej, stworzenie własnej naklejki  jest bardzo łatwe: wybierz odpowiedni kształt i materiał, a następnie wybierz czy chcesz stworzyć swój projekt w oprogramowaniu Avery Design&Print, wykorzystać istniejące szablony lub wgrać do systemu już w pełni istniejący projekt. Następnie my wydrukujemy dany projekt za Ciebie profesjonalnie i w najwyższej jakości. Więcej informacji i instrukcji znajdziesz na stronie kreatora etykiet. 

Jak przygotować plik do druku naklejek?

Upewnij się, że plik ma odpowiedni format (preferowany do PDF) oraz czy jest on dopasowany do wymagań drukarskich (ustawienie projektu w strefie marginesu bezpieczeństwa). Wszystkie wymagania i specyfikacje dotyczące tworzenia własnych danych do druku można znaleźć w sekcji Dostarczanie danych do druku.

Czy mogę użyć własnego logo, grafiki lub zdjęć?

Naturalnie! Możesz łatwo przesłać swoje obrazy lub grafikę do Avery Zweckform WePrint™ za pomocą narzędzia do projektowania. Możesz także przycinać, zmieniać położenie lub obracać je za pomocą przydatnych narzędzi w oprogramowaniu.

Czy mogę samodzielnie wydrukować swoje etykiety?

Tak. Z nami możesz zaprojektować swoje indywidualne naklejki online, przesłać gotowy projekt jako drukowany plik PDF lub skorzystać z bezpłatnego szablonu i po prostu go dostosować. Wszystko w kilku prostych krokach online.

Jakie są opcje wykończenia dla etykiety?

Oferujemy dwie różne opcje drukowania etykiet na arkuszach: matowy lub błyszczący lakier ochronny. Lakier ochronny nakładany jest na etykiety na końcu. Więcej informacji o naszych opcjach wykończeniowych znajdziesz na stronie konfiguratora etykiet. 

Czy naklejki posiadają folię ochronnej lub laminat?

Na koniec procesu produkcyjnego na całą powierzchnię etykiety nakładany jest lakier ochronny. Powłoka z jednej strony spełnia funkcję ochronną, a z drugiej nadaje odpowiedni wygląd etykiet. Lakier nadaje wyjątkowy połysk lub matowy wygląd.