Adresowe i wysyłkowe

Etykiety na listy, koperty, kartony wysyłkowe, paczki oraz wszelkie inne przesyłki.

Korzystając z odpowiedniej etykiety samoprzylepnej adresowanie i wysyłanie korespondencji oraz różnego rodzaju przesyłek staje się łatwym i szybkim do zrealizowania zadaniem. Zwłaszcza, że większość etykiet można zaprojektować i wydrukować przy użyciu bezpłatnych szablonów oraz oprogramowania Design&Print.

etykiety adresowe i wysyłkowe
Etykiety wysyłkowe i adresowe
Idealne do oznaczania kopert, kartonów wysyłkowych, paczek i różnego rodzaju przesyłek

Niezależnie od tego, czy masz do wysłania stos listów, lub paczek, czy też pojedyncze sztuki jakichkolwiek innych przesyłek, to z pewnością zależy Tobie na tym, aby bezpiecznie dotarły one do adresata. Czytelne opisanie wysyłanej rzeczy z pewnością to ułatwi.

Jeśli chcesz, aby zaadresowana koperta lub przesyłka prezentowała się profesjonalnie i schludnie, skorzystaj z naszych bezpłatnych szablonów oraz oprogramowania do projektowania i zadruku etykiet DESIGN & PRINT. Duży wybór dostępnych gotowych szablonów pomaga w stworzeniu eleganckiej etykiety, na której zostaną zawarte wszystkie informacje niezbędne do tego, by przesyłka trafiła do Twojego odbiorcy. W oprogramowaniu znajdziesz bardzo praktyczną funkcję – „korespondencja seryjna” – która jest niezwykle pomocna, gdy chcesz jednorazowo i szybko zaadresować dużą liczbę np. kopert.

Duży wybór dostępnych rozmiarów oraz materiałów, z jakich są wykonane etykiety Avery Zweckform sprawia, że z pewnością znajdziesz produkt spełniający Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy masz do zaadresowania tradycyjną, płaską kopertę, kartonową paczkę, czy tubę, lub przesyłkę w innym niestandardowym formacie – na naszych etykietach zadrukujesz czytelny adres osoby, do której powinien dotrzeć pakunek.

Wybrane etykiety Avery Zweckform posiadają:

  • Certyfikat TUV, który daje gwarancję bezpieczeństwa zadruku dla drukarek laserowych.
  • Certyfikat FSC oznaczający, że są to etykiety ekologiczne, które podlegają pełnej utylizacji jako odpad papierowy.
  • Wybrane rozmiary etykiet posiadają unikalny system QuickPEEL™ ułatwiający ich odrywanie od arkusza i szybsze przyklejanie do określonej powierzchni.

Wszystko zależy od konkretnego produktu, a szczegółowe dane techniczne znajdziesz przy dokładnych opisach poszczególnych etykiet.