Zabezpieczanie mienia

Trwałe etykiety poliestrowe i specjalistyczne do ochrony Twojej własności.

Etykiety, które idealnie nadają się do oznaczania własności – zarówno urządzeń, jak i innych sprzętów służbowych i prywatnych. W ofercie znajdują sie produkty, które są przeznaczone nie tylko do używania w biurach, ale także do użytku zewnętrznego, np. na budowach, czy w magazynach.

Zobacz darmowe szablony

etykiety poliestrowe
etykiety heavy duty wodoodporne
Bardzo wytrzymałe etykiety poliestrowe do zastosowań zewnętrznych.
Etykiety znamionowe srebrne
Eleganckie etykiety inwentaryzacyjne do tworzenia tabliczek znamionowych.
Etykiety zabezpieczające
Etykiety i plomby do zabezpieczania sprzętów elektronicznych i biurowych.
tabliczki inspekcyjne
Do odręcznego oznaczania przeglądów serwisowych i tworzenia tabliczek kontrolnych.
tabliczki inwentaryzacyjne
Etykiety do oznaczania środków trwałych podczas inwentaryzacji mienia.
etykiety na kable
Nigdy więcej poplątanych kabli! Oznacz i uporządkuj kable z etykietami Avery Zweckform.
Zabezpieczanie mienia

Trwałe etykiety poliestrowe i specjalistyczne do zabezpieczania Twojego mienia

Bezpieczeństwo sprzętów i urządzeń zarówno prywatnych, jak i biurowych jest bardzo ważną kwestią. Na szczęście mamy etykiety, które zdecydowanie pomogą zadbać o zabezpieczenie Twojego sprzętu biurowego, maszyn, czy też prywatnych urządzeń.

W ofercie Avery Zweckform znajdują się produkty wykonane z różnych, wytrzymałych materiałów, jak np. etykiety poliestrowe, czy też etykiety polietylenowe, które z powodzeniem można wykorzystywać również do użytku zewnętrznego, gdyż są m.in. wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu, a także na temperatury.

Wykorzystaj nasze produkty, by usprawnić proces inwentaryzacji, czy magazynowania. W ofercie Avery Zweckform znajdziesz specjalistyczne produkty inspekcyjne i inwentaryzacyjne, które doskonale sprawdzają się podczas znakowania własności – zarówno tej znajdującej się w przestrzeni biurowej, w domowym zaciszu, jak i wystawionej na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych.

W zabezpieczeniu Twojego mienia pomogą: etykiety Heavy Duty, srebrne etykiety znamionowe, etykiety polietylenowe Ultra Resistant, etykiety papierowe do trudnych powierzchni, etykiety do oznaczania kabli, etykiety na mrożonki i wiele, wiele innych! Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz przy poszczególnych grupach produktowych.

Warto także pamiętać, że z naszym bezpłatnym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem DESIGN & PRINT można bardzo sprawnie wykonać profesjonalnie wyglądające etykiety.