Dobierz produkty do swoich potrzeb!

Znajdź odpowiedni kształt, materiał i wykończenie naklejki, jaką chcesz użyć do oznaczenia produktu lub innych zastosowań.

Zaufaj sprawdzonej jakości, wiodącej na rynku marki

Marka Avery Zweckform oferuje szeroką gamę paczek naklejek o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzą się idealnie w biurze, do oznaczania produktów, w magazynie i na produkcji a także w domu.

Oferujemy produkty: adresowe, znamionowe, produktowe, przemysłowe, do oznaczania dokładnie w takim kształcie, rozmiarze i materiale, jakiego potrzebujesz. Nasze naklejki możesz:

  • za darmo zaprojektować, korzystając z naszego oprogramowania do projektowania etykiet Design&Print Online,
  • zadrukować na wszystkich standardowych drukarkach atramentowych i laserowych A4, z gwarancją braku zacięć i doskonałych wyników drukowania. 
     

> Wypróbuj konfigurator zamówienia

Program do tworzenia etykiet Design & Print Online - darmowy kreator i edytor naklejek!

Projektowanie etykiet jest łatwe i szybkie!

• Łatwe, intuicyjne narzędzie online, bez pobierania
• Projektuj etykiety samodzielnie gdziekolwiek jesteś
• Darmowe szablony, projekty i inspiracje w zasięgu ręki
• Zapisuj projekty na koncie, aby zawsze mieć do nich łatwy dostęp

Projektowanie i drukowanie etykiet samoprzylepnych jest bardzo proste.

SPRAWDŹ!

Etykiety samoprzylepne do druku A4 - idealne do produktów i opakowań!

Naklejki personalizowane do druku - Generator etykiet i projekt online.

Etykiety Avery Zweckform, które idealnie nadają się do oznaczania produktów. Zadbaj o profesjonalny wygląd towarów, umożliwiając elegancką prezentację podstawowych informacji o produkcie, czy aktualnej cenie. 

Używanie etykiet do oznaczania produktów przyczyni się do tego, że dany towar będzie wyróżniać się na tle wszystkich innych. Niezależnie od tego, czy trzeba przedstawić specjalną ofertę, poinformować klientów, co zawiera opakowanie, czy po prostu uwypuklić markę – etykiety na produkty są idealne do takich właśnie zadań.

Bez względu na to, do jakiego zastosowania potrzebujesz etykiet i naklejek, w ofercie Avery Zweckform znajdziesz odpowiednie rozwiązanie! Łatwo i szybko samodzielnie stworzysz etykiety na butelki i słoiki, w tym na wino, nalewki, wódkę, alkohol, ale także na różnego rodzaju przetwory. Twórz i projektuj niepowtarzalne etykiety na miód z własnej pasieki, czy ekologiczne, ręcznie wytwarzane towary i rękodzieło w tym naklejki na kosmetyki, etykiety na świeczki, czy metki jubilerskie na biżuterię. W naszym asortymencie znajdziesz też gotowe rozwiązania z pomysłem na wiele innych oznaczeń, np. domowe etykiety na przyprawy.

Wśród naszych etykiet posiadamy całe mnóstwo oryginalnych propozycji, m.in. brązowe etykiety ekologiczne, które nadadzą Twoim produktom nowoczesny i naturalny wygląd. Są one przyjazne dla środowiska i wykonane w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Jeśli jednak musisz zamieścić informację, która powinna być bardzo widoczna (np. promocja, obniżka ceny), wówczas warto skorzystać z naszych etykiet neonowych. Do dyspozycji mamy także etykiety stworzone specjalnie do zamieszczania na nich kodów QR – to z kolei doskonała opcja, by dać klientowi dostęp do szerszej komunikacji marketingowej. Natomiast, etykiety błyszczące gwarantują najwyższą, fotograficzną jakość wydruku o intensywnych kolorach i wyraźnych konturach. Są one doskonałe zarówno do oznaczania produktów, jak i zapewniają eleganckie wykończenie broszurom i katalogom.